Освячення хреста м.Броди

В неділю 10 квітня 2011 року після Святої Літургії у храмі Святого Юрія отець-мітрат Роман Біль разом з парафіянами урочисто перенесли, поставили і посвятили хрест під забудову нового храму. Цей храм буде зведений на честь митрополита Андрея Шептицького з престольним празником Введення в храм Пресвятої Богородиці. Майбутня церква постане на вулиці Андрея Шептицького. Це перший в Україні Божий дім на честь великого митрополита Андрея.

Чин освячення здійснили митрофорні протоієреї Роман Біль та Ярослав Царик. Священики звернулися до вірних зі словами побажань. Отець Роман Біль виголосив проповідь про хрест Христовий і хрест в житті християнина. Він зокрема сказав: «Сьогодні ми встановлюємо хрест на місці майбутнього храму і молимося, щоб Господь дав нам сили встановити такий хрест вже на збудованій церкві». Отець Ярослав Царик подякував отцю Роману за запрошення і сказав, що ще в 1992 році мав задум про будівництво храму на цьому місці. Навіть на той час було зібрано більше чотирьохсот підписів, але в зв’язку з відкриттям храму Воздвиження Чесного Хреста, намір не здійснився. Проїжджаючи кожного разу повз це місце, священик завжди возносив молитву: «Господи, дай, щоб на цьому місці постав храм Божий».

Розчулила присутніх на освяченні парафіян пісня про двох братів, які несли хрести. Її виконували отець-мітрат Роман Біль, диригент хору Іван Савчук і церковний хор.

"Get the Flash Player" "to see this gallery."

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Християнський сайт Кіріос
Аскольдова Могила - УГКЦ