Великий піст – час роздумів і молитов, час для покаяння, покути, милостині та навернення. В цей особливий час дуже важливо змінити наші думки, переживання та погляди,  сповнити їх особливим духовним змістом.

З цього приводу 23 березня 2012 року на парафії Чесного Хреста було організовано перегляд художнього фільму «Притчі 2» на важливу  актуальну тематику моральних міркувань та світогляду сучасної молоді. До участі у заході було запрошено учасників Вівтарної дружини та дітей студії «Сто талантів», яка діє в рамках проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів». Перед переглядом кінострічки керівник проекту Оксана Лотоцька сказала вступне слово про значення Великого посту в нашому житті, про необхідність самовдосконалення, прощення і покаяння, про роль моральних цінностей в нашому житті. На актуальність тематики і зацікавлення проблематикою фільму показала полеміка, яка виникла під час перегляду фільму.

В екранізованих притчах - сама суть людських відносин. У них мудрі повчання і приклад праведного життя. Жанр фільму - лірична комедія. Дія відбувається в наш час. Творці фільму прагнули донести красу чернечого подвигу і в доступній формі розповісти про чудеса віри і молитви.
Адже під час посту ми глибше налаштовані на сприйняття духовності та осмислення істинних цінностей.
Молодь сприйняла фільм по-різному. Спільними ж для всіх глядачів виявилися відчуття тихої радості і світлого настрою та бажання творити добро.

 

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Терко
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 430 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon