Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 09 січ. 2010
Отець Блажейовський – кандидат на Шевченківську премію PDF Друк E-mail
Львівський музей вишиваних ікон та образів о. дра Дмитра Блажейовського і Товариство "УкраїнаСвіт" висунули кандидатуру о. Дмитра Блажейовського на здобуття Національної премії України імені Тараса Шевченка, - повідомляє Департамент інформації УГКЦ. Грекокатолицький священик, що живе в Римі й нещодавно розпочав сотий рік свого життя, відомий в Україні та в українській діаспорі як науковець і митець. Він є автором 25 наукових праць з історії Церкви та Української держави, а в його мистецькому доробку 350 вишитих ікон та хоругв.

Незважаючи на свій поважний вік, отець доктор Дмитро Блажейовський і далі активно трудиться. З нагоди 70ліття його єрейського свячення, початку сотого року життя та десятиліття створеного ним Музею вишиваних ікон та образів у місті Львові у львівському державному видавництві "Каменяр" вийшла нова книга отця доктора Дмитра Блажейовського, присвячена українській історії та сьогоденню.

Як часто Ви ходите до Церкви?

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди