21.01.2013 року на запрошення завідуючого Бродівської центральної районної поліклініки Івана Смаля настоятель храму Чесного Хреста благословив лікарів та усіх працівників цього медичного закладу, окропивши їх Йорданською водою.

 

21.01.2013 року настоятель храму та духовний наставник Бродівської гімназії ім.Івана Труша о. Ярослав Царик, разом із священником о.Тарасом  Дзьобою капеланом військової чатини А0508, що на білих казармах, відвідали з йорданською водою гімназію.

 

Святе Богоявління, яке  також відоме як  Просвічення, є літургійною подією,яку християни східного обряду святкують кожного року 19 січня  в честь хрещення на річці Йордані Ісуса Христа.Свято називається Богоявленням, адже людям явився Господь у повноті: Отець, Син і Дух Святий. Так Бог явив народові свою троїчність. Друга назва свята — Хрещення Господнє. Його звершив Іван Предтеча, через це названий Хрестителем. Цього дня Спаситель всенародно розпочав своє служіння задля визволення світу.Свято Богоявління у храмі Воздвиження Чесного Хреста завжди збирає багатьох вірних парафії.

 

 

18.01.2013 року другий Святий Вечір, який знову збирає християнську родину разом. Сідаючи до Святої Вечері, родина молиться  молитву «Отче наш». Читається  текст Святого Письма про Хрещення Господа Ісуса Христа в Йордані (Євангеліє від Матея. 3 розділ), а також тропар   свята Богоявління. Під час співу чи прочитання тропаря господар обходить оселю з окропленням святою водою, яка символізує Господню охорону. Опісля він благословляє знаком святого хреста трапезу.

 

 

18.01.2013 року в надвечір’я Богоявління служились у храмі Чесного Хреста Царські часи, які відправляв о.Андрій Семенюк та вечірня із Літургією св.Василія Великого, яку відправляли о.Ярослав Царик разом із о.Андрієм. Після заамвонної молитви священики і вірні з процесією вийшли на подвір’я церкви на велике Йорданське водосвяття. З благословення настоятеля трисвічники тримали над Йорданською купіллю братчик Риплянський Богдан, та парафіяни Рапута Віктор і Дідух Ігор. Завершилось богослужіння обходом навколо храму і окропленням святою водою всіх парафіян.

 

Різдво  Христове – улюблене свято всіх християнських родин. Різдвяне богослужіння це спільна молитва і духовна радість . На Різдво Христове  07.01.2013 року у храмі  Чесного Хреста служились дві Святих Літургії, які відправляли священики о. Ярослав Царик , о.Андрій Семенюк , о.Павло Юрчак. У часі кожної Служби Божої до  Святого Причастя приступило багато парафіян храму. Першу Різдвяну Святу Літургію , яка відбулась опівночі співав хор ім. о.Михайла Осадци  під орудою регента Ольги Ковальчук, а другу, яка служилась о 9-00 годині ранку, хор дяка Миколи Самуляка.  До цього величавого свята у храмі завдяки старанням старшого брата Василя Хорошого , сестриці Лесі Халімон, братчика Михайла Цінцірука , парафіян Василя Петруся , Ольги Ковальчук  офірована нова шопка «Народження Христа у Вифлеємі» ,яка стала окрасою храму.

 

6 січня 2013 року у храмі Чесного Хреста парафіяни зустрічали Вифлиємський вогонь, який кожного року приносять пластуни з собору св.Юрія м.Львова. Після закінчення недільної дитячої Служби Божої, пластуни Бродівської станиці внесли вогонь у храм, де їх зустрічали настоятель храму і парафіяни.

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon