Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
Подружжя
Дві долі PDF Друк E-mail

22 січня 2010 року в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулась св. тайна Подружжя над Довбетою Йосифом Михайловичем, родом із с.Комарівка, що проживає у м.Львові, та Гарасимчук Любовю Петрівною, парафіянкою храму Чесного Хреста.Вони обоє стали вдівцями кілька років назад.Св. тайну уділили о.Ярослав Царик та о.Павло Юрчак.Свідками стали Міколяш Віктор Йосипович зі Львова та Дичик Леся-Оксана Андріївна. На шлюбі була присутня сестра Йосипа - Шкварук Анна Михайлівна з Берлина.

 
Вітаємо PDF Друк E-mail

В четвер 26 листопада 2009 року у храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулася св. Тайна подружжя над Федунцем Володимиром Петровичем та Лаголою Галиною Григорівною. Уділив св. Тайну подружжя о.Ярослав Царик. Співав дяк Микола Самуляк. Свідками стали Свиріпа Степан та Чиж Ольга. Вітали подружню пару донечка Христина, яка, зворушена до сліз, промовила: «Я дуже щаслива за вас, що ви повінчались, обох вас люблю». Тато Галини Лаголи, вітаючи, сказав: «Не добре самому бути, родина – це радість. Перебувайте у радості!»

 
Вітаємо PDF Друк E-mail

14 листопада 2009 р.Б. у храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулося вінчання Забокрицького Миколи Федоровича та Забокрицької (Чорноус) Надії Василівни. Цивільний шлюб вони уклали 9 квітня 1983 року на Житомирщині, звідки обоє родом. Свідками були Дашук Юрій Іванович та Левус Галина-Леся Євгенівна. Уділив св. Тайну Подружжя настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав ансамбль «Християнський схід» під керівництвом Світлани Панчишин. «Нарешті здійснилася наша мрія, сказала пані Надія – ми сьогодні з чоловіком повінчалися в церкві. Головне, що це добра воля нас обох. Прийшов час, і ми усвідомили, що Господня ласка і благословення потрібні нашій сімї. Ми дякуєм Господу за все». 

Сьогодні Ваше величне свято,

Збулася довгожданна  мрія.

І в серцях є радості багато:

Бо повінчались Ви,  Микола і Надія!

Разом з о.Ярославом родину Забокрицьких вітає парафіяльна служба «Карітас».  п.Надія працювала редактором парафіяльної газети «Добра вість» та кореспондентом Єпархіального журналу «Джерело життя» з 1995 по 2002рр., вона є членом Національної спілки журналістів України.

 
Вітаємо учасника хору ім. о.М.Осадци PDF Друк E-mail

Вітаємо

14 листопада 2009 року Божого в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбувся шлюб парафіянина храму і з 2003 року учасника церковного хору ім. о.М.Осадци Білашова Василя, 11.06.1979р.н., та Семенюк Любові зі с.Шнирева, 08.10.1986 р.н. Уділив св. Тайну Подружжя адміністратор храму о.Ярослав Царик. Співав хор ім. о.М.Осадци під керівництвом регента Олі Ковальчук. 

Гарна сьогодні днина листопадева

Одружується парафіянин Василь Білашов.

На весільному рушникові дівчина зі Шнирева

Тепер його дружина Семенюк Любов. 

Прийміть мої вітання, молодята,

В день народження Вашої сімї,

Бо це найвеличніша дата

Для кожного з Вас у житті!

 
Радість Господнього благословення PDF Друк E-mail

 У вересні 2009 р.Б в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулась св. Тайна Подружжя Воловика Валерія Михайловича та Гаврилюк (Воловик) Неллі Анатоліївни. Цивільний шлюб вони уклали у 1993 р.Б., а тепер, живучи далеко від рідної землі, в Італії, приїхали в Україну, у рідні Броди, щоб повінчатися у своїй церкві.

            «Ми дуже щасливі, що сповнилося те, що ми обіцяли одне одному взяти церковний шлюб».

            Уділив св. Тайну Подружжя о.Ярослав Царик, адміністратор храму, а сини, Євген та Валентин, прислуговували священику під час св. Тайни Подружжя.

            Велику радість мала мама Валерія Воловика, Стефанія, яка промовила дітям:Я так молилася до Божої Матері за вас, щоб ви отримали Боже благословення на своє життя.

 
Вітаємо з одруженням Василя та Катерину PDF Друк E-mail

 

Вітаємо з одруження

 

31 жовтня 2009 р.Б. в храмі св. вмч. Юрія відбулася св. тайна Подружжя Тимчишина Василя, сина Мирослава і Анни, 17.03.1979р.н., родом з с.Гаї Дітковецькі, та Васкан Катерини, дочки Георгія та Лесі, 30.05.1987р.н., родом з с.Гаї Смоленські. Уділили св. тайну Подружжя о.мітрат Роман Біль, парох церкви св.Юрія та о.мітрат Ярослав Царик, адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди. Свідками стали Галенда Володимир з с.Дітківці та Тодорович Анна із Ковеля. Тимчишин Василь прислуговував о.Ярославу у церкві св.Юрія з 1992 по 1994 рр., будучи членом вівтарної дружини.

 

Господь створив нову родину -

Велику радість з вами маєм.

Поздоровляєм Василя і Катерину,

Щасливого життя ми їм бажаєм!

о.Ярослав Царик

 
Вітаємо з одруженням Івана та Олю PDF Друк E-mail
 
 
20 вересня 2009 року Божого, в Храмі Святого Великомученика Юрія м. Броди, прийняли святу тайну подружжя випускник Івано-Франківської Духовної Семінарії ім. священномученика Йосафата, парафіянин Храму Святого Юрія Дячук Іван син Володимира та Ольги, та парафіянка Храму Воздвиження Чесного Хреста Зварич Ольга дочка Василя та Галини. Святу Тайну Подружжя уділяли митрофорний протоієрей Роман Біль- парох Храму Святого Великомученика Юрія, та митрофорний протоієрей Ярослав Царик - адміністратор парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.
 
День який благословенний 
Господь Бог Вам дарував,
У цей день такий знаменний
В одну родину Вас з’єднав.

Бажаєм Вам в любові жити,
Здоров’я, щастя і добра.
І одне одного любити
На многії і благії літа!!!
 


Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Каталоги