Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
Новини з життя Церкви
Перша парафія УГКЦ на Святій Землі PDF Друк E-mail
Свята ЗемляВ ізраїльському місті Хайфі при храмі Різдва Богородиці з'явилася перша в історії Ізраїлю громада Української греко-католицької церкви (УГКЦ), повідомляє агентство AGNUZ з посиланням на «Milites Christi Imperatoris» і сайт громади УГКЦ в м. Одесі. Відкриттю української спільноти УГКЦ на Святій Землі сприяла Мелькітская греко-католицька церква, яку очолює патріарх Єрусалимський Георгій Бакар.

Основу парафії складають трудові мігранти з України та Білорусі. Є й російськомовні віруючі, для яких з часом, можливо, будуть служитися окремі Літургії російською мовою.

Настоятель громади - словацький священик Ростислав Дворовий.

Громада збирається щонеділі о 9:00 ранку в мелкітському греко-католицькому соборі Різдва Богородиці.
 
Паломництво до Люрду PDF Друк E-mail

З 18 по 30 травня 2010 року подружжя Курбатових Володимира і Галини та Черкашиних Володимира і Алли з парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди стали учасниками паломницького туру, що включав в себе відвідини українських церков в країнах Європи, визначних місць на тих же теренах, зустріч з Святійшим Отцем Папою Бенедиктом ХVI у Римі, а також Міжнародне військове паломництво у Люрді (Франція). Подорож подарувала кожному з нас неймовірне духовне піднесення та масу вражень від побаченого. Перше місто, яке ми відвідали, була Прага - надзвичайно красиве, овіяне історією  місто, на берегах річки Влтави, яке протягом століть прискорює серцебиття поетів, художників і фотографів. Нам вдалось відвідати греко-католицьку церкву в центрі Праги та Собор св. Віта. Собор св. Віта – готичний католицький собор, місце перебування архиєпископа Празького. В соборі знаходиться гробниця королів Богемії і хранилище коронаційних реліквій. Наступне місто, що нас зустріло, – Париж. День розпочався з відвідин української греко-католицької церкви, котра знаходиться на теренах колишнього монастирського шпиталю. Нас радо зустрів о.Володимир. В свій час в цьому місці скінчив своє життя видатний український діяч Симон Петлюра. Служився молебен до Матері Божої. Пізніше - відвідини Нотр-Даму, Лувру, Єлисейських  Полів, Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі. Лувр – колишній королівський палац, в наш час - найбільший музей Парижу, третій музей світу з величезною колекцією картин і скульптур.

Детальніше...
 
Свята місія з св. Іваном Христителем у Бродах. PDF Друк E-mail

 

В неділю 6 червня 2010 року на трьох службах о. Корнилій розпочав місія, а у 17.30 священики храму Чесного Хреста о. Ярослав Царик, о. Андрій Семенюк та о. Павло Юрчак разом із вірними зустрічали мощі св. Івана Христителя з якими прибув головний місіонер о. Теодозій Янків.

 

Місії з мощами св. Івана Хрестителя м.БродиТиждень від 6 червня по 13 червня 2010 року у парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди був часом духовного оновлення. Саме в цей час проходила свята місія з мощами святого Івана Христителя. За весь час відродження парафії Чесного Хреста у Бродах це друга місія, коли у вересні 1993 року відбулась перша Cвята Літургія. Перші  місія відбулись у 1995 році і їх проводив отець Йосип Мілян (сьогодні є єпископом – помічником Київської Архиєпархії). Місія з мощами св. Івана Христителя проводили: о. Теодозій Янків- місіонер, який служить у храмі св. Василія Великого у м. Києві та о. Корнилій Яремак – заступник протоігумена Галицької провінції оо. Василіян.


9.JPG

8.JPG

6.JPG

5.JPG

4.JPG

3.JPG

2.JPG

11

1.JPG

10.JPG
Детальніше...
 
Історія катакомбної церкви у світлинах. PDF Друк E-mail

 

Історія катакомбної церкви у світлинах
З 4 червня по 13 червня 2010 року у парафії святих верховних апостолів Петра і Павла м. Соснівка проводилась виставка «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб» яку підготував Інститут Історії Церкви до 20-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та її офіційної  легалізації. Виставку вже бачили у Києві, Львові та Бродах. ЇЇ експонуванням у Сокальсько-Жовківську єпархії займається отець Ярослав Царик – адміністратор храму Воздвиження Чесного Хреста у Бродах. А всі організаційні моменти у шахтарському містечку взяв на себе настоятель соснівського храму св.верх. апостолів Петра і Павла о. Зеновій Буньо. 

Презентація розпочалася в п’ятницю 4 червня в Соснівському Народному домі  оглядовою екскурсією, яку провів о. Ярослав Царик. Хронологія виставки охоплює період від 1939 до 1991 року та відображає три важливих етапи трагічної і водночас героїчної історії УГКЦ ХХ століття: насильницьку ліквідацію у 1946році, підпілля та легалізацію у 1989році. Про життя держави і Церкви говорила міський голова Соснівки Ірина Харчук. Декан Червоноградського деканату о. Петро Якимець, настоятель церкви Собору Пресвятої Богородиці у Сільці наголосив на необхідності проведення такої виставки в парафіях. Слово мали Галина Гриник, старший науковий працівник Червоноградської філії Львівського музею історії релігії, яка згадала про активних учасників підпілля, доля яких, була пов’язана із Червоноградом, - отців Маркіяна Когута та Мар’яна Чернегу. Директор ЧНВК№13 Любов Парійчук ділилася спогадами про дитинство, релігійне життя її родини на Жовківщині. Виставка супроводжувалась духовними піснями у виконанні християнського ансамблю «Знамення» парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди.

о. Зеновій Буньо, настоятель парафії, подякував організаторам та всім учасникам виставки.

13 червня у церкві святих верховних апостолів Петра і Павла м. Соснівки священики храму Зеновій Буньо та Іван Цінцірук разом з о. Ярославом Цариком служили молебен до Христа Чоловіколюбця та разом з вірними парафії здійснили завершальних екскурс експозицією виставки.

За матеріалами газети

«Новини Прибужжя»

 
Хресна Дорога для студентів педколеджу імені о.Маркіяна Шашкевича PDF Друк E-mail

 

Хресна Дорога для студентів
24 березня 2010 року в Храмі Воздвиження Чесного Хресста служилася Хресна Дорога для студентів Бродівського педагогічного коледжу ім. о. Маркіяна Шашкевича. Великий храм був заповнений студентами які усвідомлювали розважаючи стації Хресної Дороги, що кожен із них є християнином. Розпочав молитвою та провів розважання першої стації Хресної Дороги настоятель о.Ярослав Царик. Всі інші стації Хресної Дороги провадили студенти: Наталя Павлик з с.Воля-Добростанська Яворівського р-ну, Марія Куніцька с.Боршів Перемишлянського р-ну, Оксана Фелима м. Тернопіль, Мар'яна Ковальчук Бродівського р-ну, Ірина Огниста с.Липівка Рогатинського р-ну Івано-Франківської обл., Олексій Радзівіл с.Заболотці Бродівського р-ну, Марія Мельник м.Белз Сокальського р-ну, Олег Куліков м.Броди, Тарас Стеблик м.Броди, Олена Газдун м.Червоноград, Олеся Спасовська м. Великі Мости Сокальського р-ну, Олег Шевчук м.Броди, Іванна Максимів с.Чепелі Бродівського р-ну.
Детальніше...
 
Будьмо вірними Христу і Церкві PDF Друк E-mail

 

Хресна дорога м.Броди
Вже стало традицією у Бродах під час Великого посту проводити Хресну дорогу вулицями міста. 19 березня 2010 року Божого  з ініціативи голови мирянського руху Сокальсько-Жовків­ської єпархії о.мітрата Ярослава Царика та настоятеля церкви св. Юрія о.мітрата Романа Біля у нашому місті відбулася театралізована Хресна дорога, яку провела молодь товариства україн­ських студентів-католиків «Обнова» з м.Івано-Франківська. У цьому дійстві взяли участь: економ Сокальсько-Жовківської єпаархії о.мітрат Михайло Грицишин, священики Бродівського деканату УГКЦ на чолі з деканом протоієреєм Миколою Мазурчуком та тисячі мешканців Бродів і навколишніх сіл. Завдяки студентам учасники цього дійства мали можливість  пережити і побачити на власні очі катування Ісуса. 

Театральне дійство відображало всі стації несення Ісусом хреста людських гріхів - зрада, бичування, осквернення, падіння під хрестом, розп’яття, поховання.

Розпочалася Хресна дорога з молитви священиків і вступного слова о. мітрата Я.Царика.

Детальніше...
 
Чи легко бути християнином? PDF Друк E-mail

Учасники семінаруЧи легко нині, в час демократичних свобод слова,віросповідування бути християнином? На перший погляд, здається, що - так, прийнамні, якщо зважити, в яких умовах утверджувалися  у вірі Христовій перші християни. Але водночас бути християнином - це не тільки храм, Літургія, молитва, причастя, сповідь. Це ще й християнська позиція поза храмом. Адже життя нині, на жаль, містить багато не завжди позитивних викликів щодо суспільства, моралі, молоді, школи, війська, проблем  трансплантації органів, різних форм дітовбивства і т.д. Як в цих умовах залишатися християнином і правильно розуміти заклик Христа «Ходи за мною!»

Саме над цими проблемами  розважали учасники зібрання, що відбулося нещодавно в читальній залі центральної районної бібліотеки з ініціативи настоятеля церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, голови мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії о.Ярослава Царика. В ньому взяли участь представники мирянського руху Бродівського, Підкамінського, Буського, Олеського, Радехівського і Лопатинського деканатів.

о.Я.Царик представив присутнім гостей - голову комісії у справах мирян УГКЦ, викладача Українського католицького університету (м.Львів) Юрія Підлісного та працівника комісії у справах мирян УГКЦ Ігора Леня.

Детальніше...
 
Вітаємо о.Павла Юрчака з 30-річчям. PDF Друк E-mail

 

Вітаємо о.Павла з Днем Народження
Священики храму Воздвиження Чесного Хреста, братство, сестринство, вся парафіяльна спільнота вірних вітає о.Павла Юрчака з 30-річчям.

Всечесний отче Павле!

8 січня 2010 року на свято Собор Пресвятої Богородиці вже минуло 4 роки, як Ви служите в нашому храмі. І сьогодні, 15 січня 2010 року, у Вас величне свято -  30-річчя. Ми Вам бажаємо Божого благословення на Вашій пастирській ниві, здоров’я, родинного щастя, духовної радості та многих благих літ життя.


Всечесний отче! Витаєм Вас

У цей день знаменний.

Славіте Господа Ви повсякчас,

Хай буде шлях Ваш благословенний!

 

 
Початок Попередня 1 2 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 2

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Каталоги