свято родини - хрещення дитини
30 травня 2010 року в храмі Чесного Хреста відбулись святі Тайни Хрещення і Миропомазання над младенцем Хилем Миколою. Це друга дитина в сім’ї  Назара і Галини, які вінчалися в храмі Чесного Хреста 4 серпня 2007 року. Хресними батьками стали Бачинський Михайло з Луцька та Лотоцька Оксана – викладачка Українського Католицького Університету у Львові. На Хрещенні і Миропомазанні були присутні батьки Назара і Галини: Хиль Михайло з дружиною Олександрою і Бурмай Анатолій з дружиною Іриною, як дідусі і бабусі, і особливо приємно, що Євангеліє тримали два прадідусі: Бурмай Миколи та Карплюк Іван. 

Зібралась у храмі вся ваша родина,

На Хрещення і Миропомазання вашого сина.

За нього ми молимось Господу Богу,

Щоб мав він щасливу життєву дорогу.

 

 

13.02.2010р. у храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулись св. Тайни Хрещення і Миропомазання над Магдичем Дмитром, який народився 04.02.2010р.Б. Батьки: Андрій Магдич та Ярина Славінська вінчалися 12.08.2007р.Б. у нашому храмі. Хресними батьками стали в першій парі: Микитюх Євген і Молочій Альбіна зі Львова, а в другій – Черкашин Олексій та Духняк Оля з Бродів.

Щасливий час є день хрестин,

Велика і прекрасна дата.

Дмитро Ваш є християнин,

Витаємо ми маму й тата!

 

На свято св.Василія у храмі Чесного Хреста відбулися св. Тайни хрещення і миропомазання над Волощаком Євгеном-Василем, який народився 03.01.10р. та Шелестом Богданом-Василем, який народився 07.01.10р. о.Ярослав, що уділив св. Тайни новоохрещеним, вітав батьків новоохрещених: Волощаків Олександра і Оксану та Шелестів Богдана і Лідію, та побажав їм, щоб їхні діти зростали у батьківській та материнській любові. Вручаючи запалені свічки хресним батькам, священик промовив такі слова: «Прийміть ці запалені свічки і старайтеся ціле своє життя жити згідно з Божими заповідями та молитися Господу Богу за хрещених та їх благословенні життєві дороги».

 

31.01.2010р. у родині військовослужбовця з «Червоних казармів» Івана Антонюка відбулись св. тайни хрещення і миропомазання над донечкою Евеліною. Батьки Евеліни, Іван і Світлана, вінчались 28.07.2002 р. у церкві св. свмч. Йосафата с.Бордуляки. 17.01.2003р. народився син Максим. А 15.01.2010 року народилась донечка Евеліна. Хресними батьками стали Клим Олександр та Зубань Тетяна, які є парафіянами храму Чесного Хреста. Уділив святі Тайни о.Ярослав Царик, співали учасники молодіжного хору.

 

Вітаємо Вас, християнська родино,

Зі славним і прекрасним днем.

Благословенна буде хай Ваша дитина,

Сердечне вітання Вам шлем!

 

На свято св. архидиякона Стефана 09.01.2010р. в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулись св. Тайни Хрещення та Миропомазання Бручковської Анастасії. Батьки, Анатолій і Віра, вінчались у 2009 році у нашому храмі. Св. Тайну Подружжя їм уділяли о.Ярослав Царик та о.Богдан Вихор – завідатель храму Владичиці України, що на Старих Бродах, оскільки батько новоохрещеної донечки, Анатолій, прислуговував у храмі на Старих Бродах. Хресними батьками стали Гром’як Сергій зі Львова та Бобко Руслана – парафіянка церкви Чесного Хреста, та в другій парі – Бручковський Андрій з Старих Бродів і Костишин Ольга з Бродів.

Народження дитини – велике свято

Для Вас, батьки, велична ця подія.

Складає побажань родина Вам багато.

Благословенна буде хай Анастасія!

 

27 грудня 2009 року в храмі Чесного Хреста відбулись святі Тайни Хрещення і Миропомазання над Сохацькою Евеліною-Анною. Батьки Евеліни-Анни Олег і Наталя вінчалися у нашому храмі 03.08.2008р. Чин святих Тайн Хрещення і Миропомазання здійснив настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав дяк Микола Самуляк. Хресними батьками стали: Кайдер Анатолій з м.Рівне і Мартинюк Христина з м.Броди; Первушин Андрій з м.Рівне і Ліпкевич Людмила з м.Броди; Надорожняк Дмитро і Круковська Руслана з м.Броди. 

Сьогодні у Божому храмі

Сердечно молитву складаєм.

І донечці Вашій Евеліні-Анні

Щасливої долі бажаєм!

 

27 грудня 2009 року відбулись святі Тайни Хрещення і Миропомазання над Ковальським Андрієм. Батьків Романа та Наталю вінчав о.мітрат Роман Біль у храмі Преображення Господнього с.Гаї Смоленські 13.06.2009р. Чин святих Тайн Хрещення і Миропомазання здійснив настоятель храму Чесного Хреста о.Ярослав Царик. Співав дяк Микола Самуляк. Хресними батьками стали: Петрович Андрій з с.Гаї Смоленські і Голбан Мар’яна з с.Пеняки; та Батенчук Володимир з Бродів і Ковальська Уляна з с.Угорськ Кременецького району Тернопільської області.

 

        Як тільки Ви обоє одружились,

Було у Вас багато мрій.

До Господа з подякою молились,

Як народився синочок Ваш Андрій. 

Тож щиро я сьогодні Вас вітаю,

За Вас я Господа молю,

Дитинку хай Господь благословляє

І береже у мирі всю сімю!

 

22 грудня 2009 року, в день св.Анни, в храмі Воздвиження Чесного Хреста відбулись св. Тайни Хрещення і Миропомазання над Фігун Андріаною-Анною. Батьків Ігора та Тетяну вінчали в храмі Чесного Хреста 20.10.2007р. о.Ярослав Царик і о.Богдан Жук з Підкаменя, який тепер служить в с.Магерів Жовківського району. Чин Хрещення і Миропомазання здійснив о.Ярослав Царик, співав дяк Микола Самуляк з хористами. Хресними батьками стали Семенюк Павло з Бродів та Мисько Ольга з Тернополя і Хороший Андрій з Бродів та Осоріг Тетяна. На хрещенні були присутні гості з далекої Киргизії зі столиці Бішкек, це рідний дядько мами Тетяни - Гладюк Валерій з дружиною Лідією.

У Вашій родині сьогодні свято -

Хрестилась в храмі Андріана-Анна.

Радієте Ви духовно, мама і тато,

Бо донечка Вам Богом дана.

 
Опитування
Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?
 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Про рух "Подружні зустрічі"
Християнський сайт Кіріос
Аскольдова Могила - УГКЦ
Вхід/Реєстрація
Терко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
  • квітня, 2010
  • березня, 2010
  • лютого, 2010
  • січня, 2010
  • грудня, 2009
  • листопада, 2009
  • жовтня, 2009
  • вересня, 2009
Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!
На сайті
На даний момент 51 гостей на сайті
Каталоги