Предстоятель Української Православної Церкви (Московський Патріархат) митрополит Володимир (Сабодан) підтвердив, що над охочими приєднатися до УПЦ з Київського Патріархату чи Української Автокефальної Православної Церкви не треба здійснювати таїнство Хрещення. Раніше УПЦ і РПЦ дотримувалися іншої точки зору.

Детальніше...

 

«І збудують Мені святиню — сказав Господь Бог — І буду перебувати посеред них»

(Вих. 25, 8).

«Молитися Богу можна всюди, але хор є голоснішим від одного голосу, так і молитва в храмі "єдиними устами і єдиним серцем" скоріше доходить до Бога»

(Св. Отці).

 

 • По дорозі до храму повторюй молитву смиренного митаря:«Боже, милостивий будь мені, грішному» (Лк. 18, 13).
 • Входи в храм з духовною радістю.«Нехай радуються і веселяться Тобою всі, хто шукає Тебе» (Пс. 39, 17).
 • Входи в храм, шукаючи миру, заспокоєння і очищення душі твоєї, бо Господь говорить:«Прийдіть до Мене всі втомлені і обтяжені, і Я облегшу вас» (Мт 11, 28).
 • Подумай, чи твій зовнішній вигляд відповідає місцю, в якому ти знаходишся.«Нехай ваша окраса буде не зовнішня – заплітання волосся, накладання золотих обручок чи прибирання в шати, але в середині людського серця, в нетлінності душі, лагідної та мовчазної: це многоцінне перед Богом» (І Пт. 3, 3-4).
 • Входячи в храм, зроби три поклони з молитвою:«Господи, Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного (грішну)».
 • В храм приходь до початку Богослужіння. Поцілуй ікону на тетраподі, двічі перехрестившись перед і один раз після цілування. Почитаючи ікону, ми кланяємось не матеріалу, на якім вона написана, а Тому, Хто на ній зображений.
 • Якщо хочеш, подай поминання за здоров'я живих чи за упокій померлих, постав за них свічки перед образами.
 • Коли проходиш через середину храму, навпроти Царських Воріт, призупинись і, хрестячись, поклонись.
 • Під час Богослужіння чи проповіді не ходи по храму, оскільки це заважає загальній молитві і увазі.
 • В храмі не будь занадто цікавим, не розглядай тих, що моляться, не розмовляй, а зосередься на Богослужінні.

Детальніше...

 

1 січня 2010 року виповнилася 101-а річниця від дня народження вірного сина нашої держави, провідника ОУН, людини-легенди Степана Бандери. Постать ця овіяна національним героїзмом, гарячою любов’ю до України, до віковічної української нації і української землі. Така любов є однією з найшляхетніших чеснот людини. Таку любов ми називаємо національним патріотизмом. Тієї погожої зимової днини зібралися бродівчани біля пам’ятника Жертвам більшовицьких репресій, щоб занести молитву до Бога разом з священиком церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о.А.Семенюком за світлу пам’ять одного з люблячих синів України. У поминальному віче взяли участь члени районного Братства вояків ОУН-УПА, інтелігенції міста.

Детальніше...

 
газ для ЦерквиКабінет Міністрів прийняв рішення, що природний газ для релігійних організацій на комунально-побутові потреби відпускатиметься за цінами, які діють для потреб населення. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 3 вересня 2009 року. Як повідомляє Урядовий портал, встановлення таких цін суттєво зменшить фінансове навантаження на релігійні організації та дозволить їм своєчасно та у повному обсязі здійснювати розрахунки за отриманий природний газ.

Детальніше...

 
Ікона Пресвятої Родини
 
Господи Боже наш, Творче і Будівниче людського роду, Ти при створенні світу сказав, що не добре чоловікові бути самому, і створив для нього допомогу і підтримку, – жінку, плоть від його плоті, і благословив їх на спільне життя у подружжі та дарував їм взаємну любов як образ любові Христа і Церкви. Ти благословив Авраама і Сару, Ти дарував Ісаакові Ревеку, Ти злучив Якова з Рахилею, Ти з’єднав Йосифа з Асинетою. Благослови і нас, щоб у любові та чистоті прийняли ми святе Боже подружжя. Вчини бездоганною дорогу нашу і даруй нам єдине серце, щоб жили ми вже не для самих себе, але однин для одного у Христі. Дай нам, Чоловіколюбче Владико, любові, про яку говорить апостол Павло: любові довготерпеливої, милосердної, незаздрісної, смиренної, чистої, жертвенної, негнівливої, довірливої та непроминаючої, яка є сильніша від смерті, щоб у ній перебуваючи ми разом сподобилися Твого небесного Царства і вічної насолоди. Амінь.


 
Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ 

Про те, що зустріч між Кардиналом Вальтером Каспером і Патріархом РПЦ Алєксієм ІІ завершилася і на ній досягнуто домовленості щодо подальших кроків і пошуку єдності між Православною та Католицькою церквами, світ довідався із короткого повідомлення офіційної прес-служби Ватикану, в якому йшлося про те, що Іван Павло ІІ не визнає патріархату УГКЦ. Це повідомлення стало логічним завершенням пов'язаних між собою подій, започаткованих меморандумом Кардинала Каспера до Патріарха Алєксія ІІ про намір Папи визнати патріархат УГКЦ.

Детальніше...

 
Опитування
Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?
 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Про рух "Подружні зустрічі"
Християнський сайт Кіріос
Аскольдова Могила - УГКЦ
Вхід/Реєстрація
Терко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
 • квітня, 2010
 • березня, 2010
 • лютого, 2010
 • січня, 2010
 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009
Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!
На сайті
На даний момент 51 гостей на сайті
Каталоги