На Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня 2010 року, був створений християнський ансамбль «Знамення». В гурті співають чотири молоді парафіянки Анастасія Попеско, Марта Пишна, Софія Грицаїшин, Вікторія Пишна. Всі учасниці співають в церковному дитячому хорі «Дзвін». Ідея створення християнського ансамблю зародилася в о.Ярослава Царика на Йорданські свята, коли дівчата разом з ним відвідували християнські парафіяльні родини з Йорданською водою.

Вже під час Великого Посту гурт «Знамення» співав Хресну дорогу для Марійської дружини, а також приймав участь у духовному вечорі «Через хрест до Воскресіння», що відбувся в Народному домі м.Броди, за участю народного художньо-просвітницького колективу.

Ансамбль запрошують молоді парафіяльні християнські родини на Святу Тайну Хрещення.

В травні 2010 року ансамбль «Знамення» приймав участь у вечорі памяті Марічки Черкас у педколеджі.

4 червня 2010 року у парафії святих верховних апостолів Петра і Павла м.Соснівка християнський ансамбль «Знамення» приймав участь у відкритті виставки «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб», яку підготував Інститут Історії Церкви до 20-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та її офіційної  легалізації.

23 липня 2010 року співали духовні пісні на відкритті етнофестивалю «Підкамінь-2010».

В листопаді 2010 року, з нагоди 15-ліття священичого служіння у храмі Воздвиження Чесного Хреста, 20-ліття подружнього життя з їмостю Галиною, та дня народження ансамбль вітав о.Ярослава Царика новою піснею «Молитва до Матері Божої».

Дівчата пишуть власні духовні композиції, які виконують у храмі, на різних святкуваннях. Їхні пісні про любов до Бога, до людей, про непростий життєвий вибір, особливо, якщо ти – молодий і небайдужий серцем. Тексти пишуть Настя Попеско, Софія Грицаїшин, а музику – Марта Пишна. У доробку дівчат 8 власних пісень:

«Церковні дзвони» сл. о. Я. Царика, муз. М. Пишна.;

«Ти прийди до храму вранці» сл. і муз. А. Попеско;

«Коли тобі боляче» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Світле майбуття» сл. С. Грицаїшин, муз. М. Пишна;

«Він захистить» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Отча рука» сл. і муз. А. Попеско;

«Очі вгору підійми» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Молитва до Матері Божої» сл. С. Грицаїшин, муз. М. Пишна.

Духовним наставником ансамблю є о.Ярослав Царик.

 

15 жовтня 2010 року у Катедральному соборі св. апп. Петра і Павла м.Сокаля відбувся V молитовний з’їзд спільноти ’’Матері в молитві. П’ятий Єпархіальний з’їзд проходив під гаслом: ’’Бог завжди прихиляє своє вухо, щоб почути тих, хто Його кличе’’. Для почитання у катедральному храмі були виставлені мощі св. апп . Петра. Храм заповнений гостями – матерями Сокальсько-Жовківської єпархії, на хорах – хор школи естетичного виховання, кілька священиків сповідали. У складі делегації нашої спільноти: Руслана Гула, Леся Халімон, Любов Белей, Оксана Олійник, Антоніна Шах, Іванна Підгірна, Іванна Горбаль, Ольга Чорній, Марія Серватнюк, Володимира Черкас, Софія Бешлей.

Детальніше...

 

Рух спільноти «Матері в молитві» –це великий Божий дар для всіх матерів, їхніх родин, особливо дітей. Проблеми з дітьми у наш час існують майже у кожній сім’ї. Серця багатьох матерів переповнені тривогою за майбутнє своїх дітей. Як вберегти їх від бід і небезпек, які переслідують їх на кожному кроці. Господь Бог нас любить і бажає нам усім допомогти. Треба тільки просити Його про це і вірити словам Христа, які звернені до нас: «Просіть і дасться вам, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам. Бо кожний, хто просить, – отримує, хто шукає - знаходить, і тому, хто стукає, - відчинять». Мт. 7.7-8.

Як християни, ми покликані до постійного життєдайного зв’язку з нашим Господом. Як матері-християнки ми покликані передавати не тільки фізичне життя своїм дітям, а й віру в живого Бога. Не відкладайте на потім. Не зволікайте. Спробуйте і подивіться: який добрий Господь! Блаженний, хто до Нього прибігає. Станьте свідками реальних дій живого Бога у наш час.

Спільнота «Матері в молитві» храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди.

Заснована 21 грудня 2008 року, в навечір'я Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці.

Духовний наставник –о.Ярослав Царик.

Слугиня - Руслана Гула.(0685001895)

Спільнота налічує 58 матерів.

Збір спільноти в Храмі Воздвиження Чесного Хреста кожної неділі:

  • Літній час: 19:00
  • Зимовий час: 18:00 
 

Святкування 18 рфчниці УМХ29 серпня 2010 року Українська молодь Христові парафії Чесного Хреста святкувала 18 річницю з часу заснування. Святкування розпочалися молебнем до Пресвятої Богородиці, який відслужив настоятель храму о.Ярослав Царик за участю хористів під орудою дяка Миколи Самуляка. Урочиста частина продовжувалася святковим духовним концертом на центральній площі міста. У концерті брали участь організації Української молоді Христові з Львова, Нового Роздолу, Солонки, що прибули на святкування. Також брали участь Марійська дружина нашої парафії та християнський гурт «Спалах», якому виповнюється 4 роки з дня заснування.

Святкування 18 річниці УМХ

Завершилось святкування ватрою, що відбулася в с.Лагодів. Дякуємо всім, хто розділив з нами радість нашого свята. Особлива подяка о.Ярославу Царику, який допоміг в організації святкування 18 річниці нашої спільноти УМХ. Дякуємо Господу Богу за нашу спільноту.

 

Галина Сінькевич – голова УМХ м.Броди

 

22 грудня в день св.Анни спільнота «Матері в молитві» храму Воздвиження Чесного Хреста відзначила свою першу річницю. О 17 годині у храмі Чесного Хреста розпочалася молитовна зустріч спільноти Акафістом до Матері Божої Неустанної Помочі. Провадила молитву парафіяльної спільноти «Матері в молитві» слугиня Руслана Гула. Всі матері дякували Господу Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за благословенний рік, в якому спільнота зміцніла духовно і чисельно примножилась. Після молитви о.Ярослав Царик виголосив слово про важливу подію, яка святкується Церквою у 2009 році, - 20-ліття виходу Церкви з підпілля. «Особливо слід пам’ятати єпископів, священиків і мирян, які зберегли віру у підпіллі – це герої віри, духа і волі, - сказав о.Ярослав.

Детальніше...

 

Християнський гурт «Спалах» молодіжної організації «Українська молодь – Христові», що діє при парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди, був створений у травні 2006 року. Основними засадами гурту є пропаганда християнського способу життя серед молодих людей. Гурт приймав участь у християнських прощах Зарваниці та Крехова, а також у фестивалях релігійної пісні у Львові, Новому Роздолі, Старому Добротворі, Камянці-Буській. Гурт виконує пісні під живу музику.

Склад гурту «Спалах»: Галина Сінькевич (вокал) – керівник гурту

Володимир Червінський (ритм-гітара)

Андрій Кусій (соло-гітара)

Роман Кушніренко (бас-гітара)

Дмитро Теслюк (ударні).

Ми з радістю приймемо запрошення виступити з духовним концертом у Вашій парафії або приймемо участь у фестивалях духовної християнської пісні.

 

Наші реквізити:

Галя Сінькевич - 0968744203

Андрій Кусій - 0989526936

e-mail: spalah-brody@ukr.net

 

13-14 жовтня у катедральному храмі Сокальсько-Жовківської Єпархії св.ап. Петра і Павла м.Сокаля з благословення Владики Михаїла Колтуна відбулися реколекції для спільнот «Матері в молитві». Для почитання були виставлені мощі св.цілителя-великомученика Пантелеймона. Реєстрація учасників розпочалася о 15.30 год., де зареєструвалися учасники молитовних груп різних парафій єпархії. Це з парафій св.архистратига Михаїла і катедрального храму, а також із Жвирки, Стенятина, Скоморохів, Забужжя, Добросина, Полоничів, Спасова, Стоянова, Бишева, Дублян, Жовкви, Радехова, Добротвора, Кам’янки-Бузької, Олеська, Гірника, Белза, Червонограда, Львова. Бродівську спільноту «Матері у молитві» представляли: настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослав Царик, Володимира Бортник, Ярослава Заришнюк, Любов Ковальчук, Любов Футорська, Надія Балагуш, Володимира Черкас, Любов Челяда, Ольга Чорній. Разом з ними також був присутній член церковного братства Василь Хороший, який взяв на себе місію водія. Духовні науки голосили реколектанти – о.мітрат Богдан Мурований, редактор єпархійної газети «Джерело життя» - із с.Добросин Жовківського р-ну та о.Іван Колодій – редактор журналу «Жива вервиця», сотрудник храму Преображення Господнього, що у Львові. Благословив і розпочав реколекції правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської Єпархії Владика Михаїл Колтун, який звернувся з пастирським словом до всіх учасників ре колекцій. Він підкреслив, що важливе місце в житті християнина має бути молитва, особливо в житті матері. Владика поставив за приклад молитву матері великомученика Пантелеймона, яка молилася за навернення сина до віри Христової. Її молитва була вислухана.  

Детальніше...

 

В одну з сонячних субот вересня мешканці Бродів із зацікавленням спостері­гали, як до церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста ще зранку поспішали жінки у виши­ванках - тут відбувся IV  з'їзд мирянського руху спільноти «Матері в мо­литві» Сокальсько-Жовківської єпархії. Треба сказа­ти, що ця молитовна спільнота в духовному житті вірних УГКЦ - явище особливе, бо саме мате­ринська молитва найблагальніша, найчистіша, найщиріша, найсильніша, найревніша, коли йдеться про долю дітей, а отже й ук­раїнського народу та Ук­раїни. В єпархії діє 30 та­ких спільнот, представни­ки 15 з них з'їхалися в цей день на спільну молитву у Броди. Бродівська спіль­нота «Матері в молитві» — наймолодша в єпархії і перша на Брідщині. Вона була започаткована з ініціативи настоятеля хра­му Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о.Ярослава Царика у грудні минулого року - в переддень свята Святої Анни. І коли збирається на свої молитовні зібрання спільнота матерів у Бро­дах, на тетраподі у храмі Чесного Хреста лежить прекрасна ікона святої Анни, яка тримає на руках Діву Марію - саме її ма­ють за взірець члени цієї молитовної спільноти. Бути слугинею спільноти о.Ярослав благословив Руслану Гулу, педагога за фахом...

Детальніше...

 
Опитування
Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?
 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Про рух "Подружні зустрічі"
Християнський сайт Кіріос
Аскольдова Могила - УГКЦ
Вхід/Реєстрація
Терко
Студія розробки сайту
Веб-студія Люкс Сайт
Архів сайту
  • квітня, 2010
  • березня, 2010
  • лютого, 2010
  • січня, 2010
  • грудня, 2009
  • листопада, 2009
  • жовтня, 2009
  • вересня, 2009
Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!
На сайті
На даний момент 51 гостей на сайті
Каталоги