7 квітня 2011 року на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці християнському ансамблю «Знамення» виповнився 1 рік. Саме з нагоди святкування своєї першої річниці гурт «Знамення», а це - Попеско Анастасія, Пишна Марта, Грицаїшин Софія, Пишна Віка і дві молоді парафіянки Пелех Софія та Невпорана Софія разом з настоятелем о. Ярославом Цариком відвідали з Хресною Дорогою парафію Божого Провидіння отців оріоністів у Львові.


Хреста Дорога розпочалася о 19.00 після Святої Літургії в каплиці Святого Луїджі Оріоне. Спочатку мав слово до парафіян о. Еджідіо Мантанарі – настоятель парафії Божого Провидіння. Хресну дорогу вів о.Ярослав Царик, якому допомагали Софія Пелех та Невпорана Софія. Кожне розважання супроводжувалося співом страсних пісень у виконанні гурту «Знамення». Священики і парафіяни з вдячністю прийняли гостей з Бродів. Після Хресної дороги о. Ярослав виголосив проповідь про безмежну Божу любов Господа Ісуса Христа до людей. Потім отці  Еджідіо Мантанарі і Дон Морено Капелан висловили щиру подяку отцеві Ярославу і гурту «Знамення» за цю чудову годину спільної молитви у парафії Божого Провидіння.

021
021
021 021
022
022
022 022
023
023
023 023
024
024
024 024
025
025
025 025
026
026
026 026
027
027
027 027
028
028
028 028
029
029
029 029
0210
0210
0210 0210
0211
0211
0211 0211

 

 

29 березня 2011 року в парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди відбулось засідання вихователів і представників батьківських комітетів випускних груп дошкільних установ м. Броди. Зустріч проводив настоятель храму о. Ярослав Царик.

 

Вже стало традицією протягом багатьох років, що представники дошкільних установ м. Броди йдуть до храму Чесного Хреста на подячну Святу Літургію. Для багатьох діток це - є урочистість першого Святого Причастя. Саме це засідання вихователів і батьків стало підготовкою до цього святкового дня. Ми уклади розклад Святих Літургій для всіх випускних груп і кількість дітей, які йдуть до першого святого причастя. У всіх групах буде проводитись підготовка діток катехитами і священиками від парафії Чесного Хреста. Священик о. Ярослав наголосив, що коли діточкам сповниться 9 років, всі вони мають обов’язок йти до першої Святої Сповіді і урочистого Святого Причастя. До цього дітей будуть підготовлювати у катехитичній школі ім. апостолів Петра і Павла, яка діє при парафії.

 

о.Степан Макар29 березня, під час зборів священиків Бродівського деканату, протосинкел єпархії, о. Володимир Коткевич, представив нового декана Бродівського о. Степана Макара, який замінив о. Миколу Мазурчака. Новий отець декан подякував усім попередникам (о. Я. Царику, о. П. Чаплюку та о. М. Мазурчуку) і поросив їхньої підтримки. Бродівський деканат нараховує 35 парафій в яких душпастирюють 22 священики. 

о. Степан Макар народився 10 лютого 1974 р. у с. Шнирів, Бродівського району, Львівської області. У 1981 – 1991 рр. навчався в місцевій середній школі, а після її закінчення вступив на навчання до Одеської духовної семінарії, відтак продовжив вивчати теологію в Івано-Франківській теологічній академії.

 

2 квітня 2011р. члени вівтарної дружини Святого Йосафата та учасники християнської студії „Сто талантів” парафії Воздвиження Чесного Хреста на чолі з отцем Ярославом Цариком їздили до Львова. Метою поїздки був перегляд мультфільму у З-D форматі кінотеатру IMAX (Kingcross Leopolis), а також здійснення візиту до церкви оріоністів.

Діти з нетерпінням чекали цієї поїздки. Повчальний мультик у З – D форматі „Мами застрягли на Марсі” дуже сподобався усім незалежно від віку. Смачно підкріпившись варениками, дітлахи вирушили до каплиці Святого Луїджі Оріоне (парафія Божого Провидіння – отців оріоністів). Священики о. Еджідіо Монтанарі  та його помічник о. Дон Морено Капелан зустріли гостей  і в каплиці Святого Луїджі Оріоне разом з о. Ярославом Цариком і всіма дітьми провели спільну молитву.

Опісля  отці розповіли дітям історію створення їхньої парафії у Львові, а також найважливіші моменти з життя їхнього покровителя – Святого Луїджі Оріоне. Священики з люб’язністю надали дітям можливість пограти футбол та волейбол на величезному спортивному майданчику, а для любителів настільних ігор вони запропонували велику ораторію обладнану всім необхідним спортивними інвентарем. Молоді оріоністи, серед яких брат Андрій Максимець (родом з Бродівського району), влаштували розважальний конкурс для всіх дітей поділивши їх на чотири команди. Конкурси на спритність, уважність, смикалку, творчу уяву дуже сподобались дітям. По закінченні ігор кожна з команд отримала заслужені призи. Завершився візит скромною гостиною та спільною молитвою на подяку Господу за щасливу поїздку, а також проханням Божого благословення для парафії Божого Провидіння отців оріоністів у Львові та парафії Воздвиження Чесного хреста у м. Броди.

 

Дарунок від парафіян церкви Чесного Хреста для парафії УГКЦ м. Радивилова

27 березня 2011 року на Хрестопоклінну неділю о.Ярослав Царик, настоятель храму, разом із парафіянами Воздвиження Чесного Хреста м.Броди відвідали парафію Святого Преображення Господнього в м.Радивилів, що належить до Луцького екзархату УГКЦ. Парафія тільки формується і потрібна допомога. За ініціативою сестриць храму Чесного Хреста Ярослави Зарешнюк, Іванни Підгірної та Надії Тереховської 18 парафіян нашої спільноти пожертвували церковні священні ризи, килим, вишиті рушники і дві ікони. Святу Літургію відслужили о.Ярослав Царик та о.Володимир Лещишин, настоятель місцевої парафії. Співав ансамбль парафії Чесного Хреста «Християнський схід» під орудою Світлани Панчишин. По закінченні богослужіння отці освятили священні ризи та ікони. Від парафіян церкви Чесного Хреста слово мала Антоніна Шах – заступник головної сестриці та о.Ярослав Царик. Настоятель парафії св. Преображення о.Володимир Лещишин подякував за пожертву парафіянам храму Чесного Хреста, сказавши: «Ми молились за Вас жертводавці, що підтримуєте нашу молоду спільноту. Хай Господь благословить Вас».

Жертводавці, які склали пожертви на священні церковні ризи, ікони та ін:

 • Хороший Василь з дружиною Люсею
 • Зарешнюк Ярослава
 • Підгірна Іванна
 • Тереховська Надія
 • Залєщук Михайло
 • Романич Ольга
 • Халімон Микола
 • Свиріпа Степан
 • Гавришків Люба
 • Ковальчук Люба
 • Онук Марія
 • Федорович Люба
 • Байсарович Галина
 • Чайковська Ольга
 • Галиш володимира,
 • Хміляр Емілія
 • Дмитрущак Оксана.
 

Кир Михаїл28 березня Преосвященному єпископу Михаїлу Колтуну виповнюється 62 роки. Владика Михаїл розпочав служіння у Церкві ще в підпіллі, а з моменту Її легалізації започаткував чимало нових парафій та висвятив нових священиків. Владика відзначається набожністю до Пресвятої Богородиці, шанує українські традиції та безмежно любить природу. Вислів «святкувати життя» – це один з основних ідейних напрямків його життєдіяльності. Життя – це найбільший дар Господа Бога і тому в ці дні ми святкуємо день народження нашого духовного батька, єпископа Михаїла.

 

Проповідь Блаженнішого Святослава (Шевчука), Глави УГКЦ, з нагоди введення на престол

Ваші Блаженства, еміненції, ексцеленції,
Високопреосвященні та преосвященні владики, члени Синоду Єпископів УГКЦ,
Улюблені браття у священстві, преподобні монахи та монахині,
Високодостойні представники української влади та дипломатичного корпусу,
Дорогі у Христі брати і сестри!

Слава Ісусу Христу! 

«Хресту Твоєму поклоняємось Владико, і святеє воскресіння Твоє славимо»!

Цими словами величає сьогодні Христова Церква Чесний і Животворящий Хрест Господній. Саме сьогодні, коли переходимо половину великопосного шляху, це живоносне древо дарується нам для того, щоб ним ми покріпилися, у ньому знайшли джерело сили і відваги прямувати далі до Воскресіння Христового, щоби поставили це хресне знамення у центрі свого життя.

Святий апостол Павло у своєму посланні до Филип’ян залишив нам унікальний ранньохристиянський гімн, який молода, щойно зроджена святим Духом Церква, мабуть урочисто співала у Літургії. Апостол народів звертається до нас ось так:

«Плекайте ті самі думки в собі, що були й в Христі Ісусі. Він, існуючи в Божій природі, не вважав за здобич свою рівність із Богом, а применшив себе самого Себе Самого, прийнявши вигляд слуги, ставши подібним до людини; Подобою явившися як людина, він понизив Себе, ставши слухняним аж до смерти, смерти ж хресної. Тому і Бог вивищив Його, та дав Йому Ім'я, що понад усяке ім'я, щоб перед Іменем Ісуса всяке коліно приклонилося на небі, на землі і під землею, і щоб усякий язик визнав, що Ісус Христос є Господь на славу Бога Отця» (Фил.2,6-12).

 

Виборчий Синод Єпископів Української Греко-Католицької Церкви, зібраний у Львові-Брюховичах 21-24 березня, відповідно до приписів Кодексу канонів Східних Церков та Партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви, обрав Верховним Архиєпископом УГКЦ Преосвященного Владику Святослава (Шевчука).

Святійший Отець Венедикт XVI потвердив і поблагословив вибір Преосвященного Владики Святослава згідно з рішенням Виборчого Синоду Єпископів УГКЦ від 23 березня 2011 року.

Обраний Глава УГКЦ склав перед Синодом Єпископів визнання віри та обітницю вірно виконувати свій уряд.

Введення Блаженнішого Святослава на престол Верховного Архиєпископа Києво-Галицького відбудеться у Києві в неділю, 27 березня, під час Архиєрейської Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового. Цією Літургією, яка розпочнеться о 10.00, офіційно завершиться Виборчий Синод Єпископів УГКЦ.

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ


Терко
Архів сайту
  На сайті
  На даний момент 301 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon