Благословення помешкання парафільної родини

4 березня 2012 року відбувся чин посвячення помешкання парафіяльної родини Павлюк Володимира і Ольги, що проживають в м.Броди по вул. Степана Бандери (Білі Казарми).

Чин освячення здійснив о.Ярослав Царик настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста, йому співслужив о. Тарас Дзьоба, який проходить богослужбову практику при парафії.

Священики привітали молоде подружжя з освяченням квартири та побажали довгого і щасливого життя в мирі та любові.

У цю прекрасну недільну днину,

Вітаємо з освяченням дому Вашу родину.

Окроплюємо святою водою Ваш дім,

Щоб добре жилося у ньому всім.

 

Всечесний отче Павле, прийміть найщиріші вітання від священнослужителів, братства, сестрицтва, хорів, парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста, а також  БФ « Карітас» - Броди в День Ваших уродин!

Нехай Господь Бог та Матінка Божа завжди оберігають Вас від усіх негараздів і посилають міцне здоров’я та довголіття, родинне тепло та душевний спокій.

Хай будуть поруч віра і надія,
Як два крила, що впасти не дадуть.
І сам Господь по милості наділить
Ще довгих літ, щасливу світлу путь.

 

31 грудня 2011 року відбувся чин освячення помешкання по вул. Пл. Ринок, 35 в християнській родині Левусь Руслана і Тетяни. На освяченні квартири були присутні  разом з батьками і дітьми Романом та Софійкою, їхня бабуся (мама Руслана) – Левусь Надія.

Чин освячення здійснив о. Ярослав Царик, співав християнський ансамбль «Знамення». Отець Ярослав привітав молоду родину і побажав їй щасливого життя.

 

Щиро вітаємо усіх священиків, парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста м. Броди та всіх мирян з Різдвом Христовим!

Вітаєм вас нині усі добрі люди,

Нехай Божа ласка з вами

завжди буде.

Кожної днини, кожної години.

Хай вам Бог благословить,

хай біда загине,

Хай горя і лиха не буде між вами,

Щоби в згоді жили сестри між

братами.

До кращої долі хай вас Бог

благословляє,

Веселих свят вам Різдвяних –

Христос ся раждає!

З найкращими побажаннями - адміністрація сайту

 

отець Ярослав Царик

Всечесний отче Ярославе!

Прийміть найщиріші вітання від сотрудників, братства, сестринства, хорів, парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста м.Броди, адміністраторів парафіяльного сайту, парафіяльної благодійної служби «Карітас» з нагоди Вашого Дня народження.

 

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, любові, поваги і успіхів у Вашій нелегкій праці – служінні Богові і людям.

Нехай Господь Ісус Христос, який є взірцем для наслідування в житті і служінні, обдаровує Вас своїми ласками та щедротами, а Пресвята Богородиця завжди покриває своїм омофором.

 

Многих і благих Вам літ!!!

 

47 007
 47 007  47 007
47 012
 47 012  47 012
47 013
 47 013  47 013
47 014
 47 014  47 014
47 019
 47 019  47 019
47 021
 47 021  47 021

 

24 жовтня в соціальному центрі  БФ «Карітас» - Броди парафії Чесного Животворящого Хреста відбулося справжнє свято. Ми відзначали і підводили підсумки першого року діяльності проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів», що функціонує з 1.10.10р.

Привітати соціальний центр із першим роком діяльності прийшли діти цільової категорії, а також партнери та друзі, що допомагають працівникам проекту покращувати життя їх підопічних.

Весь минулий рік був сповнений дуже важливими  подіями для проекту. Всі вони були новими та дуже відповідальними. Важливість проведеної роботи полягає в тому, що на даний час в Україні ніхто не займається підтримкою дітей трудових мігрантів.

Святковий настрій усім присутнім забезпечили учасники хореографічного колективу , що функціонує в рамках проекту під керівництвом волонтера Марії Підлужної.

По закінченні свята усі діти отримали солодкі подарунки – шоколад «Мілка», що був люб’язно наданий Бродівському БФ «Карітас» Київським міським благодійним фондом «Фудбенк».

Другий рік діяльності проекту розпочався хорошим настроєм, сповнений ентузіазму та нових ідей.

 

Всечесніший отче Андрію!

Священики храму Воздвиження Чесного Хреста, братство, сестрицтво, Марійська дружина, благодійна служба "Карітас" - Броди, вся парафіяльна спільнота вірних вітає о. Андрія Семенюка з 30-літтям.

Від щирого серця бажаємо Вам щастя, здоров’я та Божого благословення!

Щоб Ваші руки ніколи не знали втоми у праці на Христовій ниві на славу Божу, благо Церкви і народу. Ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, але з такою ж ревністю продовжуйте працювати надалі, будуючи храми в людських душах.

Многая і благая Вам літ!

 

Прийміть наші сердечні привітання з Днем народження!
Хай щастя панує у Вашому домі і радість у ньому живе,
здоров'я міцного і щирої долі хай Бог посилає і Вас береже.

 

Неділя 28 листопада 2010 року мала би бути однією зі звичайних неділь у році, коли люд приходить у храм, розмовляє з Всевишнім, отримує відраду, любов, слухає поради духовного наставника. Та цього разу виявилося, що у цьому місяці листопаді 2010 року випали три особливі дати в житті настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста. Поруч із датою свого дня народження, в отця Ярослава постали ще два визначних ювілеї – 15 років служіння Богові у храмі Воздвиження Чесного Хреста та 20 років подружнього життя. Після відправи дитячої літургії ближче до вівтаря підійшов гурт діточок, які віршовано вітали отця Ярослава та дарували квіти. Зворушений, духовний наставник благословляв маленьких парафіян. Побажання діток увінчав музичний номер – на сопілочках хлопчики виконали пісню «Многая літа» у два голоси. Після цього були поздоровлення від вдячних батьків маленьких артистів. Це вітала отця із ювілеєм дитяча християнська студія «Сто талантів», що зовсім недавно почала діяти при парафіяльній благодійній організації «Карітас-Броди». До вітань приєднався музичний гурт «Знамення» - талановиті молоді дівчата, що на високому професійному рівні виконали кілька пісень під інструментальний супровід. У студії «Сто талантів» дітки в невимушеній та комфортній атмосфері під наглядом педагогів-психологів проводять свій вільний час, спілкуються, розвиваються інтелектуально та духовно. Організовані працівниками студії гуртки дають можливість проявитись талантам та здібностям нашого підростаючого покоління. Надіємось, що на Різдвяні свята нас ще не раз порадують вихованці студії «Сто талантів». Адже зимою, коли холодно, падає сніг і сонце таке скупе на життєдайне проміння, святий Миколай та маленький Ісус на руках у Матінки Божої так прагнуть, щоб християнський люд возвеселився, відчуваючи постійну любов від Всевишнього!

Наталя Кондратенко,

керівник проекту "Соціальна та психологічна

підтримка дітей трудових мігрантів", БФ "Карітас"-Броди

 
 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon