28 липня 2016 року в молодіжному таборі «Божий дивосвіт», що у с. Королівка Бродівського деканату пройшов день любові до довкілля.

Табір організував о. Руслан Жигиль, який є відповідальним за молодь у вищезгаданому деканаті.

Протягом дня близько 160 учасників роздумували про роль християнина у світі в контексті сучасних екологічних викликів. Провадив ці роздуми референт Бюро УГКЦ з питань екології Сокальсько-Жовківської єпархії о. Тарас Дзьоба.

У повчальному слові о. Тарас наголосив: «Цей Рік Божого Милосердя є нагодою переосмислити своє ставлення до світу, зокрема поглянувши на світ очима Творця, варто прагнути позитивних змін у ньому. І ці зміни починаються з кожного із нас, з перегляду нашої поведінки на природі, з піднятого папірця та інших дружніх до довкілля дій».

В рамках екодня учасники табору роздумували і про важкість екологічного гріха, зокрема через осмислення його наслідків, було згадано і те, що св. Іван Павло ІІ залічував екологічний гріх до кагорти гріхів, що кличуть про помсту до неба.

Продовжився екологічний день вікторинами та конкурсами, які організували партнери екологічної комісії - НПП «Північне Поділля».

Загалом учасники табору залишилися задоволеними екоднем, адже кожен активний учасник отримав заохочувальний тематичний подарунок.

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2280-den-liubovi-do-dovkillia-provedeno-u-dytiachomu-tabori-v-s-korolivka

 

 

9 травня молодь парафії Успіння Пресвятої Богородиці смт Підкамінь разом з настоятелем храму та деканом о. Михайлом Бакаєм здійснили велопробіг парафіями Підкамінського деканату.

Учасники пробігу вирушили від деканального храму в Підкамені та відвідали церкви в селах Нем’яч, Попівці, Тетильківці та Накваші. В кожній святині молилися один десяток вервиці, а потім слухали розповіді про історію села, місцевого храму і про події переслідування в радянський час.

У Накваші відбулася підсумкова вікторина, під час якої молодь відповідала на запитання про історію тих місці, які вони відвідали.

Велопробіг ініційований самою молоддю і відбувається вже втретє. Цього року захід був присвячений українським воїнам та за мир в державі.

Підтримали молодіжну ініціативу: Львівська освітня фундація, Підкамінський деканат та місцеві священики.

Долучилися до даної ініціативи молоді парафіяни з сіл Нем’яч та Накваші, а також дорослі. Разом до вісімдесят осіб.

Отець-декан Михайло Бакай зазначив, що «молоді парафіяни Підкаменя дбають за духовний зріст не тільки у своїй парафії, але мандрують в інші місця, щоб залучити молодих людей до церковного життя. Також вчаться відпочиваючи пізнавати і прославляти Бога».

Прес-служба єпархії

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/164-pidkaminskyi/novyny-dekanatu/2194-pidkaminska-molod-zdiisnyla-veloprobih-parafiiamy-dekanatu

 

15 травня в стм Олесько відбулася зустріч представників церковних братств парафій Олеського деканату з метою розгляду положень «Парафіяльного правильника».

Зустріч розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Ігор Суходольський, протопресвітер Олеський.

Опісля, священики деканату та присутні представники ознайомилися з положеннями «Парафіяльного правильника».

Найперше о. Ігор розповів про завдання для нашої Церкви на сьогодні та перспективи для розвитку в контексті стратегії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», та розповів про зміст «Парафіяльного правильника» положення (створення) виборів у парафії пастирської та екомічної ради і впровадження його у життя парафії.

На закінчення зустрічі о. Ігор Суходольський подякував усім присутнім представникам церковним братств за їх жертовне парафіяльне служіння та побажав нових успіхів у праці для духовного зростання парафій та загалом для розвитку нашої УГКЦ.

Повідомляє інформаційна служба Олеського деканату

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/163-oleskyi/novyny-dekanatu/2198-predstavnyky-parafii-oleskoho-dekanatu-rozhlianuly-parafiialnyi-pravylnyk

 

 
Більше статтей...
  • На реставрацію монастиря на Львівщині спрямують 800 тисяч гривень (Daily. Lviv)
  • Христос воскрес! З Великоднім зверненням Декан Бродівський УГКЦ отець Богдан Вихор (ТРК "Броди")
  • Архиєрейське послання на Пасху 2016 р. Б. (Сокальсько-Жовківська єпархія)
  • Військовий капелан о. Богдан Вихор: «Статистику веде Господь…» (ТРК «Броди»)
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon