У зв'язку з сильними морозами, нехарактерними для нашого регіону, з ініціативи та за підтримки Національного офісу Карітасу України, БФ «Карітас» - Броди, з 14 по 29 лютого 2012 року, організував пункт обігріву та харчування для людей без певного місця проживання та людей, які опинились у важких обставинах.

В рамках проекту в «центрі обігріву» передбачається протягом 10 днів забезпечити гарячим харчуванням, медикаментами та теплим одягом сто осіб. Приміщення під такий центр надав БФ «Берегиня», почесним головою якого є Анатолій Белей, міський голова нашого міста.

Тут люди, що опинились у складних життєвих обставинах можуть  відігрітись і отримати повноцінний обід, також протягом дня ?  гарячий чай чи каву, печиво та бутерброди.

Головна мета акції – попередити випадки переохолодження та, при потребі, надати першу допомогу постраждалим, а також - допомогу у вигляді одягу, профілактичних медичних засобів,  гарячого харчування та психологічної підтримки.

Лікар-волонтер, Лариса Масловська, парафіянка храму Чесного Хреста, для всіх потребуючих видавала лікарські препарати та вітаміни, які зміцнюють імунітет і та підвищують опірність організму різним застудним захворюванням і грипу.

 

 

Святий Миколай з любов’ю до дітей

До Дня святого Миколая 19 грудня 2011 року Б Ф „Карітас” – Броди парафії Чесного Хреста організував в місцевому ресторані „Шалена шкварка” величне свято під назвою„Святий Миколай з любов’ю до дітей”.

Загалом у святі взяло участь понад сто дітей віком від 4-ох до 15 років. Основний склад учасників становили діти трудових мігрантів релігійно-мистецької студії „Сто талантів”, юні учасники вівтарної дружини св. Йосафата, члени катехитичної школи, діти-сироти та напівсироти і діти з багатодітних сімей.Святий Миколай з любов’ю до дітей

Директор „Карітас” – Броди о. Ярослав Царик розпочав свято спільною молитвою. Отець привітав усіх дітей зі святом Миколая, розпитав, що вони знають про цього святого та розповів про цікаві моменти з життя та діяльності чудотворця - Миколая.

З привітальними словами до дітей звернулися гості свята: депутати Львівської обласної ради (ВО „Свобода”) пані Ірина Сех  і автор та виконавець пісень пан Остап Канака. Своїм доброчинним внеском пані Ірина, парафіянка храму Чесного Хреста м. Броди, продемонструвала велику турботу та любов до дітей різних вікових категорій та соціального стану.  Остап заспівав для дітей кілька хітових українських пісень, а також разом з ними заколядував.

Другу, головну частину Дня Миколая становило феєричне дійство, яке підготували професійні актори Народного дому м. Броди. Директор ресторану також зробила свій доброчинний внесок у організації свята для дітей. На сам кінець до дітей завітав святий Миколай, який усім роздав солодкі подарунки та книжечки.

Найулюбленіше свято усіх дітей принесло школярам масу задоволення, радості та нових захоплюючих вражень.

 

В неділю 7 серпня 2011 року в День Успіння праведної Анни, матері пресвятої Богородиці, після святої Літургії на 12 годину о. Ярослав Царик, настоятель храму, освятив ікону Святої Анни з Пресвятою Богородицею для парафіяльної спільноти «Матері в молитві» храму Чесного Хреста. Ця ікона, вишита бісером, - дар християнського серця від Ганни Чорної зі Львова, внучки парафіянки нашого храму Ярослави Дячук. Після освячення ікони сестри Ганна і Мар’яна Чорні передали її членам спільноти «Матері в молитві» парафії Чесного Хреста.

 

7 квітня 2011 року на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці християнському ансамблю «Знамення» виповнився 1 рік. Саме з нагоди святкування своєї першої річниці гурт «Знамення», а це - Попеско Анастасія, Пишна Марта, Грицаїшин Софія, Пишна Віка і дві молоді парафіянки Пелех Софія та Невпорана Софія разом з настоятелем о. Ярославом Цариком відвідали з Хресною Дорогою парафію Божого Провидіння отців оріоністів у Львові.


Хреста Дорога розпочалася о 19.00 після Святої Літургії в каплиці Святого Луїджі Оріоне. Спочатку мав слово до парафіян о. Еджідіо Мантанарі – настоятель парафії Божого Провидіння. Хресну дорогу вів о.Ярослав Царик, якому допомагали Софія Пелех та Невпорана Софія. Кожне розважання супроводжувалося співом страсних пісень у виконанні гурту «Знамення». Священики і парафіяни з вдячністю прийняли гостей з Бродів. Після Хресної дороги о. Ярослав виголосив проповідь про безмежну Божу любов Господа Ісуса Христа до людей. Потім отці  Еджідіо Мантанарі і Дон Морено Капелан висловили щиру подяку отцеві Ярославу і гурту «Знамення» за цю чудову годину спільної молитви у парафії Божого Провидіння.

021
021
021 021
022
022
022 022
023
023
023 023
024
024
024 024
025
025
025 025
026
026
026 026
027
027
027 027
028
028
028 028
029
029
029 029
0210
0210
0210 0210
0211
0211
0211 0211

 

 
З історії храму

Храми, як і люди, мають свою долю. Непростою була доля Бродівської церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста. Як свідчать матеріали Центрального державного історичного архіву України у Львові, храм закладено і 1641 році.
У «Науковому збірнику Галицько-руськой матиці» (Львів,1868 р.) дослідник В. Плащанський у нарисі «Галицько- руський торговельний город Броди» подає відомості про те, що у 1693 р. храм згорів і був відбудований. А у 1825 р. будівля була значно розширена, накрита бляхою і мала два входи. З правої і лівої сторони знаходилися часовні, справа від головного вівтаря було ризосховище. Вікна були з решітками. У головному вівтарі знаходилась ікона розп’ятого Спасителя, написана на полотні. В бічних часовнях знаходилися вівтарі - один з іконами св. Антонія і св. Миколая, інший - з іконами Богородиці і Пресвятої Трійці. Всі три Престоли були прикрашені живописом і різьбою.
 Далі В. Плащанський описує, що у храмі були амвон гарної різьбярської роботи, хороший орган і мармурова хрестильниця. Мав храм і гробниці з залізними решітками, до яких входили зі середини святині. Знаходилися там гроби з написами на мармурових плитах: Розалія Ванг (вдова шкільного директора, упок. 1845р.), Франц Ласкевич із Кракова (купець, упок. 1778 р.), Ігнатій Ласкевич (купець, упок. 1804 р.).
 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon