Святкуючи Різдво Христове, ми, християни, втішаємось великою Божою любов’ю, яку Господь виявив до всіх людей. Саме із любові до нас Господь Бог Отець посилає на землю свого єдинородного Сина для відкуплення від гріха, прокляття і смерті.Це для нас велика радість – зустрічати Бога, який народжується в тілі і стає Богочоловіком.Важливо, щоб ми , християни, розуміли, що це велика Божа ласка для усіх людей. Зустрічати народженого Месію-Спасителя потрібно в чистоті серця, а час, який ми називаємо передріздвяний, використати не тільки, щоб прибрати хату і двір, чи квартиру у все новорічне чи різдвяне, а приготувати свою душу до зустрічі з Христом.

 


Ми, християни східної традиції, ввійшли у новий 2014 рік. Наші християнські свята святкуємо за юліанським календарем, коли Різдво Христове відзначаємо 7 січня. Тоді, як Новий рік відзначаємо за новим григоріанським стилем.Кожного року ми замислюємось, як нам зустрічати Новий рік, бо саме на цей час припадає різдвяний піст.Згідно з розпорядженням єпископів УГК Церкви для вірних греко-католиків на Новий рік (31 грудня-1 січня) дозволяється вживати усі види продуктів і страв, взагалі не зобов’язують правила пісного дня (танці, святкування). Ми бачимо, що ці правила послаблення здебільшого використовують молоді люди, які зустрічають Новий рік у різних товариствах і закладах. Старше покоління парафіян навчене не змінювати традицію посту у новорічні дні.Склалася вже традиція проводжати старий рік і зустрічати новий з молитвою, подякою і благословенням.В нашій парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди щороку 31 грудня о 22 годині відправляється Служба Божа подяки за старий рік. Цьогоріч подячну Святу Літургію служили священики: о.Ярослав Царик та о.Павло Юрчак, в присутності багатьох парафіян.По закінченні Служби Божої священики проголошували молитви подяки за всі ласки і дари, отримані від Господа в старому році.Всім вірним уділяли благословення, вручаючи їм пам’ятні іконки з нагоди закінчення року Віри.У перший день Нового 2014 року служилась Свята Літургія в наміренні благословення для парафіян, на якій о.Ярослав Царик своїм молитовним зверненням віддав під опіку Матері Божої Зарваницької парафію Чесного Хреста і всіх парафіян.

 

 

 

 

Ось уже третій рік поспіль БФ «Карітас» парафії Чесного Хреста м.Броди організовує  літні табори для дітей трудових мігрантів. Цього року близько 20 дітей цільової групи змогли відпочити у літньому таборі в місті Южне Одеської області, що проходив із 5 по 14 липня. 04 липня в храмі Чесного Хреста відбувся молебен до Матері Божої, який відправив о.Ярослав Царик, настоятель парафії, поблагословивши всіх на цей християнський відпочинок.

Діти купалися в морі, засмагали, займалися в творчих майстернях, ходили на екскурсії, грали в спортивні ігри, танцювали. «Канікули - улюблений період всіх дітей, - говорить координатор проекту «Соціально-психологічна робота з дітьми трудових мігрантів» Люба Сітка, -  саме в цей час можна насолоджуватись свободою від обов'язків і правил, радіти життю, спілкуватись з друзями та рідними без обмежень. Проте саме період літніх канікул містить багато прихованої небезпеки для дітей, що через трудову міграцію батьків, позбавлені батьківського піклування. Не маючи належного контролю з боку дорослих і безліч вільного часу, такі діти наражаються на ризик.

 

 

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Друзі сайту

Рух Християнських Сімей

Християнський портал Кіріос

Аскольдова Могила - УГКЦ


Терко
Архів сайту
  На сайті
  На даний момент 441 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon