22 грудня в день св.Анни спільнота «Матері в молитві» храму Воздвиження Чесного Хреста відзначила свою першу річницю. О 17 годині у храмі Чесного Хреста розпочалася молитовна зустріч спільноти Акафістом до Матері Божої Неустанної Помочі. Провадила молитву парафіяльної спільноти «Матері в молитві» слугиня Руслана Гула. Всі матері дякували Господу Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за благословенний рік, в якому спільнота зміцніла духовно і чисельно примножилась. Після молитви о.Ярослав Царик виголосив слово про важливу подію, яка святкується Церквою у 2009 році, - 20-ліття виходу Церкви з підпілля. «Особливо слід пам’ятати єпископів, священиків і мирян, які зберегли віру у підпіллі – це герої віри, духа і волі, - сказав о.Ярослав.

- Сьогодні серед нас є наша парафіянка Анна Котович, яка була однією із тих вірних мирянок у підпіллі нашої греко-католицької церкви, котра особисто знала блаженної пам’яті митрополита Володимира Стернюка, і яку я зустрів у митрополичих палатах на Святоюрській горі, будучи тоді біля митрополита Володимира, який мені уділив дияконські свячення 17 лютого 1991 року». о.Ярослав Царик привітав Анну Котович з Днем іменин і подарував ікону св.Анни, побажав Божого благословення і многих та благих літ. Після привітання матері молилися молитвами: батьків за дітей, за рідних і хресних дітей, за дарування земних і духовних благ для дітей. Завершилась молитовна зустріч молитвою за дітей до Матері Божої Неустанної Помочі.