Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
Зустріч у Бродах лідерів руху "Подружні зістрічі" PDF Друк E-mail

Зустріч у Бродах лідерів руху 11 червні 2010 в м.Броди відбулася зустріч лідерів всеукраїнського руху "Подружні зустрічі" сім'ї Кузинків Зіновія і Віри з головою мирянського руху Сокальсько-Жовківської Єпархії о. Ярославом Цариком - настоятелем храму Чесного Хреста. Також в зустрічі брав участь диякон Василь Білаш - аніматор руху, який служить в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Львові. Обговорювали питання створення руху "Подружні зустрічі" в Сокальсько-Жовківській Єпархії. В парафії Чесного Хреста протягом пів року започаткований цей рух і вже християнські родини були на реколекціях в Львівському монастирі отців Редемптористів та у марійському центрі в Зарваниці.

Оголошення!!!

Рух «Подружні зустрічі» організовує літній християнський табір для родин «Крила любові». Табір відбудеться з 25 липня (неділя) по 30 липня (п’ятниця) в Реколекційному Центрі УГКЦ у Брюховичах під Львовом. Тривалість табору - 5 днів і ночей.  Програма табору має духовну та відпочинкову програму. В рамках табору передбачені поїздки до монастирів та святих місць Львівщини.

За детальнішою інформацію звертатися до настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослава Царика.

Контактний телефон- 067-374-33-43

Що ви хочете бачити на сайті?

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди