Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
Статті
Пам'яті Степана Бандери PDF Друк E-mail

1 січня 2010 року виповнилася 101-а річниця від дня народження вірного сина нашої держави, провідника ОУН, людини-легенди Степана Бандери. Постать ця овіяна національним героїзмом, гарячою любов’ю до України, до віковічної української нації і української землі. Така любов є однією з найшляхетніших чеснот людини. Таку любов ми називаємо національним патріотизмом. Тієї погожої зимової днини зібралися бродівчани біля пам’ятника Жертвам більшовицьких репресій, щоб занести молитву до Бога разом з священиком церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о.А.Семенюком за світлу пам’ять одного з люблячих синів України. У поминальному віче взяли участь члени районного Братства вояків ОУН-УПА, інтелігенції міста.

Детальніше...
 
Уряд знизив тарифи на природний газ для релігійних організацій до рівня, як для населення PDF Друк E-mail
газ для ЦерквиКабінет Міністрів прийняв рішення, що природний газ для релігійних організацій на комунально-побутові потреби відпускатиметься за цінами, які діють для потреб населення. Відповідну постанову прийнято на засіданні Уряду 3 вересня 2009 року. Як повідомляє Урядовий портал, встановлення таких цін суттєво зменшить фінансове навантаження на релігійні організації та дозволить їм своєчасно та у повному обсязі здійснювати розрахунки за отриманий природний газ.
Детальніше...
 
Молитва закоханих PDF Друк E-mail
Ікона Пресвятої Родини
 
Господи Боже наш, Творче і Будівниче людського роду, Ти при створенні світу сказав, що не добре чоловікові бути самому, і створив для нього допомогу і підтримку, – жінку, плоть від його плоті, і благословив їх на спільне життя у подружжі та дарував їм взаємну любов як образ любові Христа і Церкви. Ти благословив Авраама і Сару, Ти дарував Ісаакові Ревеку, Ти злучив Якова з Рахилею, Ти з’єднав Йосифа з Асинетою. Благослови і нас, щоб у любові та чистоті прийняли ми святе Боже подружжя. Вчини бездоганною дорогу нашу і даруй нам єдине серце, щоб жили ми вже не для самих себе, але однин для одного у Христі. Дай нам, Чоловіколюбче Владико, любові, про яку говорить апостол Павло: любові довготерпеливої, милосердної, незаздрісної, смиренної, чистої, жертвенної, негнівливої, довірливої та непроминаючої, яка є сильніша від смерті, щоб у ній перебуваючи ми разом сподобилися Твого небесного Царства і вічної насолоди. Амінь.


 
Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ PDF Друк E-mail
Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ 

Про те, що зустріч між Кардиналом Вальтером Каспером і Патріархом РПЦ Алєксієм ІІ завершилася і на ній досягнуто домовленості щодо подальших кроків і пошуку єдності між Православною та Католицькою церквами, світ довідався із короткого повідомлення офіційної прес-служби Ватикану, в якому йшлося про те, що Іван Павло ІІ не визнає патріархату УГКЦ. Це повідомлення стало логічним завершенням пов'язаних між собою подій, започаткованих меморандумом Кардинала Каспера до Патріарха Алєксія ІІ про намір Папи визнати патріархат УГКЦ.
Детальніше...
 


Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Каталоги