Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
Парафіяльні спільноти
Відзначення річниці спільноти "Матері у молитві" PDF Друк E-mail

22 грудня в день св.Анни спільнота «Матері в молитві» храму Воздвиження Чесного Хреста відзначила свою першу річницю. О 17 годині у храмі Чесного Хреста розпочалася молитовна зустріч спільноти Акафістом до Матері Божої Неустанної Помочі. Провадила молитву парафіяльної спільноти «Матері в молитві» слугиня Руслана Гула. Всі матері дякували Господу Ісусу Христу і Пресвятій Богородиці за благословенний рік, в якому спільнота зміцніла духовно і чисельно примножилась. Після молитви о.Ярослав Царик виголосив слово про важливу подію, яка святкується Церквою у 2009 році, - 20-ліття виходу Церкви з підпілля. «Особливо слід пам’ятати єпископів, священиків і мирян, які зберегли віру у підпіллі – це герої віри, духа і волі, - сказав о.Ярослав.

Детальніше...
 
Християнський гурт "Спалах" PDF Друк E-mail

Християнський гурт «Спалах» молодіжної організації «Українська молодь – Христові», що діє при парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди, був створений у травні 2006 року. Основними засадами гурту є пропаганда християнського способу життя серед молодих людей. Гурт приймав участь у християнських прощах Зарваниці та Крехова, а також у фестивалях релігійної пісні у Львові, Новому Роздолі, Старому Добротворі, Камянці-Буській. Гурт виконує пісні під живу музику.

Склад гурту «Спалах»: Галина Сінькевич (вокал) – керівник гурту

Володимир Червінський (ритм-гітара)

Андрій Кусій (соло-гітара)

Роман Кушніренко (бас-гітара)

Дмитро Теслюк (ударні).

Ми з радістю приймемо запрошення виступити з духовним концертом у Вашій парафії або приймемо участь у фестивалях духовної християнської пісні.

 

Наші реквізити:

Галя Сінькевич - 0968744203

Андрій Кусій - 0989526936

e-mail: spalah-brody@ukr.net

 
Реколекції для спільнот "Матері у молитві" Сокальсько-Жовківської Єпархії PDF Друк E-mail

13-14 жовтня у катедральному храмі Сокальсько-Жовківської Єпархії св.ап. Петра і Павла м.Сокаля з благословення Владики Михаїла Колтуна відбулися реколекції для спільнот «Матері в молитві». Для почитання були виставлені мощі св.цілителя-великомученика Пантелеймона. Реєстрація учасників розпочалася о 15.30 год., де зареєструвалися учасники молитовних груп різних парафій єпархії. Це з парафій св.архистратига Михаїла і катедрального храму, а також із Жвирки, Стенятина, Скоморохів, Забужжя, Добросина, Полоничів, Спасова, Стоянова, Бишева, Дублян, Жовкви, Радехова, Добротвора, Кам’янки-Бузької, Олеська, Гірника, Белза, Червонограда, Львова. Бродівську спільноту «Матері у молитві» представляли: настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослав Царик, Володимира Бортник, Ярослава Заришнюк, Любов Ковальчук, Любов Футорська, Надія Балагуш, Володимира Черкас, Любов Челяда, Ольга Чорній. Разом з ними також був присутній член церковного братства Василь Хороший, який взяв на себе місію водія. Духовні науки голосили реколектанти – о.мітрат Богдан Мурований, редактор єпархійної газети «Джерело життя» - із с.Добросин Жовківського р-ну та о.Іван Колодій – редактор журналу «Жива вервиця», сотрудник храму Преображення Господнього, що у Львові. Благословив і розпочав реколекції правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської Єпархії Владика Михаїл Колтун, який звернувся з пастирським словом до всіх учасників ре колекцій. Він підкреслив, що важливе місце в житті християнина має бути молитва, особливо в житті матері. Владика поставив за приклад молитву матері великомученика Пантелеймона, яка молилася за навернення сина до віри Христової. Її молитва була вислухана.  

Детальніше...
 
З'їзд матерів молитви PDF Друк E-mail

В одну з сонячних субот вересня мешканці Бродів із зацікавленням спостері­гали, як до церкви Воздвиження Чесного Животворящого Хреста ще зранку поспішали жінки у виши­ванках - тут відбувся IV  з'їзд мирянського руху спільноти «Матері в мо­литві» Сокальсько-Жовківської єпархії. Треба сказа­ти, що ця молитовна спільнота в духовному житті вірних УГКЦ - явище особливе, бо саме мате­ринська молитва найблагальніша, найчистіша, найщиріша, найсильніша, найревніша, коли йдеться про долю дітей, а отже й ук­раїнського народу та Ук­раїни. В єпархії діє 30 та­ких спільнот, представни­ки 15 з них з'їхалися в цей день на спільну молитву у Броди. Бродівська спіль­нота «Матері в молитві» — наймолодша в єпархії і перша на Брідщині. Вона була започаткована з ініціативи настоятеля хра­му Воздвиження Чесного Животворящого Хреста о.Ярослава Царика у грудні минулого року - в переддень свята Святої Анни. І коли збирається на свої молитовні зібрання спільнота матерів у Бро­дах, на тетраподі у храмі Чесного Хреста лежить прекрасна ікона святої Анни, яка тримає на руках Діву Марію - саме її ма­ють за взірець члени цієї молитовної спільноти. Бути слугинею спільноти о.Ярослав благословив Руслану Гулу, педагога за фахом...

Детальніше...
 
Парафіяльні спільноти PDF Друк E-mail
Тут буде інформація про парафіяльні спільноти
 


Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 32 гостей на сайті

Каталоги