Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
Сокальсько-Жовківська Єпархія УГКЦ
Мій вибір Боже провидіння - моє покликання! PDF Друк E-mail
Герб ЄпархіїКонцентруючи увагу на покликання у Господі, відкривається святий Замисел Божого Провидіння - - Слава Божа у спасінні і освяченні нашому. Відкриття цього святого Замислу є нам усім приготоване і дане у святім Євангелії Ісуса Христа.
Святий пророк Давид говорить в Псалмах: «Я вибрав дорогу велінь Твоїх, якою я ходжу, щоб виконувати заповіді Твої, мій Боже». Для цього цей герб, який став моїм вибором, допомагає мені бути присутнім у святому служінні. А саме:
У центрі герба є трикутна фігура, яка символізує Триєдиного Бога, як такого, що є завжди у центрі уваги.
В центрі цієї трикутної фігури, тобто в середині Триєдиного Бога, є Пресвята Богородиця, яка займає центральне місце у Божому Провидінні і через Котру, Господь Бог приготовив людям їх спасіння і освячення.
Продовжуючи розвивати план Божого Спасіння, провидінням Божим є дати нам свого Єдинородного Сина, який народжується з Пречистої Діви Марії і на гербі є зображений на лонному місці Пресвятої Богородиці.
«Це іду творити волю твою, мій Боже», - Ісус Христос здійснив спасіння наше через свою жертву на хресті. Хресна жертва, символи якої — Хрест, губка, спис - є принесена на землі, про що символізують три горби. Символи цих дійств поміщенні в нижній частині герба, а саме на дні чаші.
На дні чаші тому, що від цього часу і надалі продовжуватиметься приноситися жертва нашого відкуплення в чаші крові Нового Завіту.
Для здійснення цієї спасенної жертви Господь Бог дає «Ключі», що є у правій верхній частині чаші - це ключі священства, єпископства, які дозволяють відкривати цю Тайну, до Неї впроваджувати і залучати людей, бо, так діючи, ми творимо Богові милу жертву, через яку ми отримуємо Спасіння, Визволення, Свободу, про що символізує Тризуб. Він же є гербом нашої християнської держави - України.
Моїм завданням, у формі мого Архиєрейського служіння, про що символізують на гербі хрест, жезл, мантія і мітра є іти, давати і провадити людей до участі у цьому святому Божому Замислі для спасіння і освячення нашого.
Чаша з основними ознаками Божого спасіння, вона же символізує щит віри, від якого відбиваються всілякі інші «правди». Рівно ж, вона (чаша з усіма ознаками), яка є під покриттям Єпископської мантії, символізує про мій вибір.
Розкрита мантія, серед якої видно всі символи, зображує відкриту віру серця, в якій служу моєму народові, від якого я вийшов і до якого я посланий.
Про це говорить жезл, який мені вручено Церквою, щоб пасти Христове стадо.
Жезл поміщений в лівій частині герба, що також говорить про те, щоб, беручи жезл у ліву руку, він став силою моєї немічності (моєї лівиці) і ввів мене у ввірених моєму служінню людей до Правиці Божої, до Христа, якого хресне знамя є у моїй правій руці і знаходиться у правій частині герба.
Слова Христові: «Щоб усі були одно», які поміщені внизу мантії, символізують стежки, щоб я, ходячи ними, беріг Христове стадо і, пам'ятаючи про віддалених, привести, - «щоб було одне стадо і один пастир».
Про це ставлюсь Церквою у молитвах до Богородиці, щоб вберегла її від ворогів наших.
Амінь.
 
Звернення єпископа Сокальсько-Жовківського Михаїла Колтуна до ченців, черниць, священиків і вірних Сокальсько-Жовківської єпархії з нагоди відзначення Ювілею 1020 річниці хрещення України PDF Друк E-mail
Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ Кир Михаїл (Колтун)Знаменна подія хрещення Руси-України, що сталася в 988 році має своє благословенне продовження до наших днів і на всі дні будучих поколінь. Всі події на світі стаються для людей через людей. Добра Новина від Бога шляхами Божого Провидіння заявилася над нашими землями для народу, що шукав Бога, прагнув Його, блукаючи поганськими дорогами.

«Народ, який сидів в темряві, побачив велике світло...» (Мт. 4, 16) і поганський князь, просвічений Божим духом, побачив красу, в якій охрестився він і весь народ його. До цієї краси церковної і Божої сьогодні наш народ іде, розвиваючись в християнській культурі, і прагне досягнути смаку християнського життя. Цей смак, ця краса християнського життя є заложена в основі нашої віри, яку ми прийняли, і як послідовники Святоволодимирового хрещення, маємо продовжувати шукати між: нами цінної перлини, яка перетворює красу нашої Церкви в красу життя.
Детальніше...
 
Біографія PDF Друк E-mail

Правлячий Архиєрей Сокальсько-Жовківської Єрархії УГКЦ Кир Михаїл КолтунДата народження: 28 березня 1949 р. Б.
Місце народження: Львівська обл., Глинянський р-н, с. Полонині.
Батьки: Павло та Станіслава з роду Крет.
Вересень 1957 рік: Вступив на навчання до середньої школи в с. Полоничі.  

1965 рік: Закінчив восьмирічну школу і вступив на навчання у Львівський технікум промислової автоматики.  

1969 рік: Закінчив навчання у технікумі.
З 1969 по 1972 рік: Проходив військову службу у Військово-Морському флоті в Мурманській області.
1972-1989 рік: Працював на заводі залізобетонних виробів у м. Львові майстром з контрольно-вимірювальних приладів, енергетиком.
8 листопада 1974 р. Вступив до новіціяту в монастир отців Редемптористів у м. Львові. Приймав до Чину отець Протоігумен ЧНІ Филимон Курчаба.
1975 рік: Почав курс навчання теологічних студій в підпільній Семінарії отців Редемптористів.

Лютий 1981 рік: Прийняв піддияконські свячення з рук Вл. Володимира Стернюка.
8 листопада 1981 року: Зложив вічні обіти.
21 листопада 1981 року: Прийняв дияконські свячення з рук Владики Володимира Стернюка.
1981 рік: Закінчив повний курс навчання в Семінарії.
13 грудня 1981 року: Отримав ієрейські (священичі) свячення з рук Владики Володимира Стернюка.
1989 - 1993 рр.: Служив на парафії храму Вознесіння Господнього у м. Львові.
25 листопада 1990 року: На Генеральні Капітулі обраний Вікарієм отців Редемптористів Львівської Провінції, ЧНІ
1992 рік: . Синод УГКЦ обрав на Єпископа.

12 липня 1993 року: Святіший Отець Іван-Павло ІІ благословив і проголосив кандидатуру Михаїла Колтуна на Єпископа Зборівського.

19 вересня 1993 року: Отримав хіротонію (тобто сан єпископа) з рук Блаженнійшого Глави УГКЦ Мирослава Івана Кардинала Любачівського у співслужінні Єпископів Софрона Дмитерка, Филимона Курчаби. Хіротонія Михаїла Колтуна була першою після виходу Української Греко-Католицької Церкви з підпілля.
21 вересня 1993 рік: Здійснена інсталяція на престіл Єпископа Зборівського.
1996-1997 рр.: Синод Єпископів вирішив призначити Екзархом Києво-Вишгородським і адміністратором Зборівської Єпархії.

22 грудня 1996 року: Здійснено інсталяцію на престіл Києво-Вишгородського Екзархату.
З 1996 року: Член Постійного Синоду УГКЦ.
1996-1999 рр.: Голова Синодальної комісії з екуменізму, член комісії з питань сімї, комісії творення нових Єпархій і пасторальної комісії.
1997 рік: Рішенням Синоду встановлено Ординарієм Зборівської Єпархії.
1997 рік: Рішенням Синоду Єпископів призначений відповідальним від Єпископату УГКЦ у справах капеланії і духовної опіки військовослужбовців усіх родів військ України.
16 липня 2000 року: Синод Єпископів УГКЦ вирішив призначити Ординарієм новоутвореної Сокальської Єпархії.
12 жовтня 2000 року: Святіший Отець благословив і проголосив Михаїла Колтуна на Єпископа Сокальського.
17 жовтня 2000 року: Здійснена інсталяція на престіл Сокольської Єпархії, яку здійснив Єпископ-Помічник Глави УГКЦ Любомир Гузар.
18 вересня 2007 р.: назва Сокальська єпархія декретом Блаженнішого Любомира Гузара була змінена на Сокальсько-Жовківська. Владика Михаїл Колтуна є правлячим Архиєреєм Сокальсько-Жовківської єпархії

 


Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/Реєстрація



Архів сайту

  • грудня, 2009
  • листопада, 2009
  • жовтня, 2009
  • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

  • Церковний магазин
  • З'їзд матерів молитви
  • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
  • Молодіжний, Улюблений
  • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
  • Катехитична школа
  • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Каталоги