Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Субота, 28 серп. 2010
УГКЦ Парафіяльний Сайт м.Броди
Презентуємо проповіді отців-місіонерів PDF Друк E-mail
проповіді отців місіонерів
Парафія Воздвиження Чесного Хреста презентує 2 диски відео-проповідей отців-місіонерів Теодозія (Янківа) та Корнилія (Яремака) з місії яка відбулась з 6 по 13 червня в м.Броди у храмі Воздвиження Чесного Хреста. Вірні які бажають придбати диски відео-проповідей, просимо звертатись до церковної крамниці "Лампада". Телефон: 4-20-31, з 10:00 год. по 17:00 год.
 
Перша парафія УГКЦ на Святій Землі PDF Друк E-mail
Свята ЗемляВ ізраїльському місті Хайфі при храмі Різдва Богородиці з'явилася перша в історії Ізраїлю громада Української греко-католицької церкви (УГКЦ), повідомляє агентство AGNUZ з посиланням на «Milites Christi Imperatoris» і сайт громади УГКЦ в м. Одесі. Відкриттю української спільноти УГКЦ на Святій Землі сприяла Мелькітская греко-католицька церква, яку очолює патріарх Єрусалимський Георгій Бакар.

Основу парафії складають трудові мігранти з України та Білорусі. Є й російськомовні віруючі, для яких з часом, можливо, будуть служитися окремі Літургії російською мовою.

Настоятель громади - словацький священик Ростислав Дворовий.

Громада збирається щонеділі о 9:00 ранку в мелкітському греко-католицькому соборі Різдва Богородиці.
 
Відпуст у Глинянах PDF Друк E-mail

Глиняни - містечко Золочівщини ,уперше згадується в документах 1379 року. Назва цього поселення за народними переказами походить від слова ''глина''. Хоча довкола були ліси , але хати будували з глини , що відзначилося у назві містечка. Славиться містечко своїми церквами і чудотворною іконою. Церква Успіння Пресвятої Богородиці у Глинянах  є живою легендою Божої сили , про що свідчить його історія. Кажуть сюди приходив помолитися за щасливу долю українського народу гетьман Іван Мазепа , а два старезні ясени на подвір'ї посадив сам Богдан Хмельницький. Церква Успіння Пресвятої Богородиці збудована 1749 року в центрі містечка.

У 1886 році після великої пожежі церква залишилася неушкодженою .Тоді згоріло все середмістя і навіть храм св. Івана Хрестителя на Застав'ї , у передмісті Глинян . Коли палало місто над храмом Успення зявилася постать Божої Матері у блакитному вбранні з рожевим відтінком. Богородиця тримала над церковцею широко розведені руки аж до часу , коли  полум'я зникло. Вогонь валом доходив до стін  храму і відкочувався назад. Усе довкола згоріло , а храм залишився неушкодженим. Настав час ,коли частоту богослужінь було обмежено до мінімуму через аварійний технічний стан. За зачиненими дверима запанувала не властива для молитовного місця тиша .Середина храму ,всі образи  в ньому потемніли ,закоптилися. Ікони та закутки покрилися шаром пилу і павутинням...Однак сталася незвичайна подія ,яка перетворила приречений на запустіння храм на місце паломництва для багатьох молільників.

Детальніше...
 
Молебен біля мощей блаженних преподобномучениць Олімпії і Лаврентії PDF Друк E-mail

14 червня 2010 року, напередодні свята блаженних преподобномучениць Олімпії і Лаврентії, о.Ярослав Царик, настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста, разом з їмостю Галиною та донькою Христиною відвідали монастир згромадження св.Йосифа у Львові по вул.Личаківській, де він відправив молебен до блаженних преподобномучениць Олімпії та Лаврентії, мощі яких зберігаються у цьому монастирі. Після молебну відбулася зустріч з настоятелькою монастиря сестрою Емелією Федечко, яка розповіла про життя і служіння блаженних монахинь.о.Ярослав запросив сестер згромадження св.Йосифа з мощами блаженних преподобномучениць відвідати парафію Чесного Хреста м.Броди.

 

 
Паломництво до Люрду PDF Друк E-mail

З 18 по 30 травня 2010 року подружжя Курбатових Володимира і Галини та Черкашиних Володимира і Алли з парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Броди стали учасниками паломницького туру, що включав в себе відвідини українських церков в країнах Європи, визначних місць на тих же теренах, зустріч з Святійшим Отцем Папою Бенедиктом ХVI у Римі, а також Міжнародне військове паломництво у Люрді (Франція). Подорож подарувала кожному з нас неймовірне духовне піднесення та масу вражень від побаченого. Перше місто, яке ми відвідали, була Прага - надзвичайно красиве, овіяне історією  місто, на берегах річки Влтави, яке протягом століть прискорює серцебиття поетів, художників і фотографів. Нам вдалось відвідати греко-католицьку церкву в центрі Праги та Собор св. Віта. Собор св. Віта – готичний католицький собор, місце перебування архиєпископа Празького. В соборі знаходиться гробниця королів Богемії і хранилище коронаційних реліквій. Наступне місто, що нас зустріло, – Париж. День розпочався з відвідин української греко-католицької церкви, котра знаходиться на теренах колишнього монастирського шпиталю. Нас радо зустрів о.Володимир. В свій час в цьому місці скінчив своє життя видатний український діяч Симон Петлюра. Служився молебен до Матері Божої. Пізніше - відвідини Нотр-Даму, Лувру, Єлисейських  Полів, Тріумфальної арки, Ейфелевої вежі. Лувр – колишній королівський палац, в наш час - найбільший музей Парижу, третій музей світу з величезною колекцією картин і скульптур.

Детальніше...
 
Проща до с.Страдч "Слідами мучеників-ісповідників" PDF Друк E-mail

 

Проща до с.Страдч

 

26 червня, з нагоди святкування Дня мирянина, відбулося паломництво до одного з відпустових місць нашої землі, в село Страдч. До прочан Львівської архиєпархії також долучилися брідські парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста, яких супроводжував настоятель храму отець Ярослав Царик. Страдецька Проща – унікальне явище у християнському світі.
Проща до с.Страдч
Це низка таємниць, серед яких Печерна церква – монастир, що схоронила мучеників, отців – монахів, чудотворну ікону Нерушимої Стіни, Хресна дорога, якій Папа Пій ХI надав статус Єрусалимської і наділив, як і церкву, відпустом на кожен день у році. Крім цього, 26 червня є також днем памяті смерті двох мучеників за віру: о. д-р Миколи Конрада та його дяка Володимира Прийми. 69 років тому душпастиря села Страдч і його дяка було підступно закатовано радянськими енкаведистами. В той день вони йшли виконати свій обов’язок служіння – сповнити Тайну Сповіді і Причастя. Саме з місця їхньої смерті почалась наша проща пішою ходою в 4км до села Страдч. 
Детальніше...
 
Свята місія з св. Іваном Христителем у Бродах. PDF Друк E-mail

 

В неділю 6 червня 2010 року на трьох службах о. Корнилій розпочав місія, а у 17.30 священики храму Чесного Хреста о. Ярослав Царик, о. Андрій Семенюк та о. Павло Юрчак разом із вірними зустрічали мощі св. Івана Христителя з якими прибув головний місіонер о. Теодозій Янків.

 

Місії з мощами св. Івана Хрестителя м.БродиТиждень від 6 червня по 13 червня 2010 року у парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди був часом духовного оновлення. Саме в цей час проходила свята місія з мощами святого Івана Христителя. За весь час відродження парафії Чесного Хреста у Бродах це друга місія, коли у вересні 1993 року відбулась перша Cвята Літургія. Перші  місія відбулись у 1995 році і їх проводив отець Йосип Мілян (сьогодні є єпископом – помічником Київської Архиєпархії). Місія з мощами св. Івана Христителя проводили: о. Теодозій Янків- місіонер, який служить у храмі св. Василія Великого у м. Києві та о. Корнилій Яремак – заступник протоігумена Галицької провінції оо. Василіян.


9.JPG

8.JPG

6.JPG

5.JPG

4.JPG

3.JPG

2.JPG

11

1.JPG

10.JPG
Детальніше...
 
Зустріч у Бродах лідерів руху "Подружні зістрічі" PDF Друк E-mail

Зустріч у Бродах лідерів руху 11 червні 2010 в м.Броди відбулася зустріч лідерів всеукраїнського руху "Подружні зустрічі" сім'ї Кузинків Зіновія і Віри з головою мирянського руху Сокальсько-Жовківської Єпархії о. Ярославом Цариком - настоятелем храму Чесного Хреста. Також в зустрічі брав участь диякон Василь Білаш - аніматор руху, який служить в храмі Різдва Пресвятої Богородиці у м. Львові. Обговорювали питання створення руху "Подружні зустрічі" в Сокальсько-Жовківській Єпархії. В парафії Чесного Хреста протягом пів року започаткований цей рух і вже християнські родини були на реколекціях в Львівському монастирі отців Редемптористів та у марійському центрі в Зарваниці.

Оголошення!!! 

 Рух «Подружні зустрічі» організовує літній християнський табір для родин «Крила любові». Табір відбудеться з 25 липня (неділя) по 30 липня (п’ятниця) в Реколекційному Центрі УГКЦ у Брюховичах під Львовом. Тривалість табору - 5 днів і ночей.  Програма табору має духовну та відпочинкову програму. В рамках табору передбачені поїздки до монастирів та святих місць Львівщини.

 

За детальнішою інформацію звертатися до настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста о.Ярослава Царика. 

Контактний телефон- 067-374-33-43 

 
Початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 11

Опитування

Що ви хочете бачити на сайті?
 

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди

Вхід/РеєстраціяАрхів сайту

 • грудня, 2009
 • листопада, 2009
 • жовтня, 2009
 • вересня, 2009

Пошук по сайту

Найбільш переглятуні

 • Церковний магазин
 • З'їзд матерів молитви
 • Парафія Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього
 • Молодіжний, Улюблений
 • Ватикан, Москва та Патріархат УГКЦ
 • Катехитична школа
 • Пожертва на храм

Студія розробки сайту

Веб-студія Люкс Сайт

Кнопка нашого сайту

Парафіяльний сайт м.Броди

Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
Поширюймо слово Боже!

На сайті

На даний момент 33 гостей на сайті

Каталоги