Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
Свята місія з св. Іваном Христителем у Бродах. PDF Друк E-mail

В неділю 6 червня 2010 року на трьох службах о. Корнилій розпочав місія, а у 17.30 священики храму Чесного Хреста о. Ярослав Царик, о. Андрій Семенюк та о. Павло Юрчак разом із вірними зустрічали мощі св. Івана Христителя з якими прибув головний місіонер о. Теодозій Янків.

Кожного дня служилися три святі літургії : о 7.30, 10.00 та 19.00 годинах, під час яких були місійні науки. На цих службах багато людей приступало до Святих тайн Сповіді і Причастя. Кожен день мав свою духовну тему:

07.06 – понеділок – день для дітей.

Тема: Св. Хрещення – спасіння душ. Крім Св. Літургій о 14.00 була молитовна зустріч біля мощей св. Івана Христителя дітей 2-5 класів з о. Корнилієм.

08.06 - вівторок – день для дітей.

Тема: Св. Хрещення – прощення гріхів. О 14.00 відбулась молитовна зустріч біля мощей дітей 6-8 класів з о. Корнилієм.

09.06 -  середа - день для родин.

Тема: Св. Хрещення – зодягнення в Христа.

10.06 – четверг – день для хворих.

Тема: Св. Хрещення – нове життя.

Після кожної Св. Літургії в цей день о. Теодозій молився над хворими і благословляв їх мощами Св. Івана Христителя. О 17 год. відбулась зустріч військовослужбовців військової частини А0508 з Білих казарм з о. Теодозієм де о. Ярослав Царик є капеланом.

11.06 – п’ятниця – день для молоді.

Тема: Св. Хрещення – основа будування Церкви. О 15 год. відбулась зустріч біля мощей із старшокласниками та студентами педколеджу ім. о. Маркіяна Шашкевича.

12.06 – субота – день для представників влади, науки, освіти, медицини.

Тема: Св. Хрещення і державотворення. О 14 год. відбулася молитовна зустріч біля мощей і благословення малих дітей.

В неділю 13.06.10 на всіх трьох Св. Літургіях відбулось торжествене закінчення св. місія і благословення з повним відпустом. Настоятель о. Ярослав Царик разом з сотрудниками о. Андрієм і о. Павлом  та вірними подякували Господу Ісусу Христу за прекрасний тиждень духовного оновлення парафії Чесного Хреста за посередництвом Св. Івана Хрестителя.

Оновлення можна було бачити, коли багато християн не тільки нашої парафії, а й інших парафій приступили до Св. Тайн Сповіді і Причастя. Кожного дня протягом тижня до Св. Причастя приступало до 500 вірних на всіх трьох Св. Літургіях. За весь час проведення Св. місій приступили біля 4000 вірних до Св. Причастя.

В неділю 13.06.10 – під час Св. Літургій було відновлено обітниці Св. Хрещення, де всі вірні відповідали на запитання о. Теодозія – місіонера – «Чи відрікаєтесь від сатани?... Вірні проголошували – «Відрікаюся!!!» «Чи віруєш в Господа Ісуса Христа?» вірні проголошували

«Вірую!!!» За стародавнім християнським звичаєм священики і вірні вітали один одного християнським привітанням «Христос посеред нас» і поцілунком миру. На пам’ятку св. місій люди мали можливість придбати хрест, свічку та олійку – знамена віднови Св. Хрещення саме ці освячені хрести  і запалені свічки християни тримали у руках, коли проголошували молитву «Вірую».

Дякуємо Господу Богу за цю велику ласку, що вірні нашої парафії і інших парафій отримали в часі св. місії через молитви св. Івана Христителя.  Дякуємо місіонерам о. Теодозію і о. Корнелію за їх місійні науки і за їх служіння.

Місії з мощами св. Івана Хрестителя м.БродиТиждень від 6 червня по 13 червня 2010 року у парафії Воздвиження Чесного Хреста м. Броди був часом духовного оновлення. Саме в цей час проходила свята місія з мощами святого Івана Христителя. За весь час відродження парафії Чесного Хреста у Бродах це друга місія, коли у вересні 1993 року відбулась перша Cвята Літургія. Перші  місія відбулись у 1995 році і їх проводив отець Йосип Мілян (сьогодні є єпископом – помічником Київської Архиєпархії). Місія з мощами св. Івана Христителя проводили: о. Теодозій Янків- місіонер, який служить у храмі св. Василія Великого у м. Києві та о. Корнилій Яремак – заступник протоігумена Галицької провінції оо. Василіян.

Що ви хочете бачити на сайті?

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди