Христос посеред нас!
Ласкаво просимо на сайт парафії!
Ukrainian (Ukraine)English (United Kingdom)
Неділя, 29 серп. 2010
Проща до с.Страдч "Слідами мучеників-ісповідників" PDF Друк E-mail

Проща до с.Страдч

26 червня, з нагоди святкування Дня мирянина, відбулося паломництво до одного з відпустових місць нашої землі, в село Страдч. До прочан Львівської архиєпархії також долучилися брідські парафіяни церкви Воздвиження Чесного Хреста, яких супроводжував настоятель храму отець Ярослав Царик. Страдецька Проща – унікальне явище у християнському світі.
Проща до с.Страдч
Це низка таємниць, серед яких Печерна церква – монастир, що схоронила мучеників, отців – монахів, чудотворну ікону Нерушимої Стіни, Хресна дорога, якій Папа Пій ХI надав статус Єрусалимської і наділив, як і церкву, відпустом на кожен день у році. Крім цього, 26 червня є також днем памяті смерті двох мучеників за віру: о. д-р Миколи Конрада та його дяка Володимира Прийми. 69 років тому душпастиря села Страдч і його дяка було підступно закатовано радянськими енкаведистами. В той день вони йшли виконати свій обов’язок служіння – сповнити Тайну Сповіді і Причастя. Саме з місця їхньої смерті почалась наша проща пішою ходою в 4км до села Страдч.

Після Архиєрейської служби Божої, яку очолив єпископ Стрийської єпархії владика Тарас Сеньків, прочани відвідали могили страдецьких мучеників, мали змогу помолитись біля образа з кров’ю отця Миколи Конрада і відбути славну Страдецьку Хресну дорогу, яка є закликом Христа до святості, вдосконалення і очищення. Незважаючи на круті схили і підйоми, кожен, хто ступає нею, почувається легко і піднесено, бо з кожним кроком відчуває на собі ту благодать Ісуса Христа і Його Матері. Тут прокидається кожна дрімаюча душа, тут вона знаходить мир і спокій, тут споглядає безмежну Божу любов і милосердя.

Автор статті: Наталія Юрчак

Парафія Воздвиження Чесного Хреста м.Броди запрошує 26 червня 2010 року на прощу до с.Страдч Яворівського району на Львівщині. Організатором прощі є Комісія у справах мирян Львівської Архиєпархії УГКЦ. Даний захід присвячений Дню мирянина, а також Дню смерті блаженних о.Миколая Кондрада і дяка Володимира Прийми. Учасниками прощі можуть стати усі бажаючі: духовенство, мирянські організації, спільноти, рухи, миряни.

• 26 червня 2010 р.Б.
  • 6.30 – виїзд автобусом від парафії Чесного Хреста
  • 9.15 – зустріч прочан в с.Ямельня
  • 9.30 – молебен біля хреста блаженних мучеників о.Миколая Кондрада та дяка Володимира Прийми (покровителя мирян)
  • 10.00 – піший хід до с.Страдч
  • 11.00 – Архиєрейська Божественна Літургія (сповідь)
  • 13.00 – Молитва на могилі мучеників
  • 14.00 – Хресна хода з повним відпустом
  • 16.00 – Похід до Печер
  • 17.00 – Від’їзд учасників

Зголошуватись до дяка-катехита Миколи Самуляка за тел. 067-672-24-67 і слугині спільноти "Матері в молитві" Руслани Гули за тел. 068-500-18-95

Що ви хочете бачити на сайті?

Наш форум

Форум парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього м. Броди