Святкування 18 рфчниці УМХ29 серпня 2010 року Українська молодь Христові парафії Чесного Хреста святкувала 18 річницю з часу заснування. Святкування розпочалися молебнем до Пресвятої Богородиці, який відслужив настоятель храму о.Ярослав Царик за участю хористів під орудою дяка Миколи Самуляка. Урочиста частина продовжувалася святковим духовним концертом на центральній площі міста. У концерті брали участь організації Української молоді Христові з Львова, Нового Роздолу, Солонки, що прибули на святкування. Також брали участь Марійська дружина нашої парафії та християнський гурт «Спалах», якому виповнюється 4 роки з дня заснування.

Святкування 18 річниці УМХ

Завершилось святкування ватрою, що відбулася в с.Лагодів. Дякуємо всім, хто розділив з нами радість нашого свята. Особлива подяка о.Ярославу Царику, який допоміг в організації святкування 18 річниці нашої спільноти УМХ. Дякуємо Господу Богу за нашу спільноту.

Галина Сінькевич – голова УМХ м.Броди