Неділя 28 листопада 2010 року мала би бути однією зі звичайних неділь у році, коли люд приходить у храм, розмовляє з Всевишнім, отримує відраду, любов, слухає поради духовного наставника. Та цього разу виявилося, що у цьому місяці листопаді 2010 року випали три особливі дати в житті настоятеля храму Воздвиження Чесного Хреста. Поруч із датою свого дня народження, в отця Ярослава постали ще два визначних ювілеї – 15 років служіння Богові у храмі Воздвиження Чесного Хреста та 20 років подружнього життя. Після відправи дитячої літургії ближче до вівтаря підійшов гурт діточок, які віршовано вітали отця Ярослава та дарували квіти. Зворушений, духовний наставник благословляв маленьких парафіян. Побажання діток увінчав музичний номер – на сопілочках хлопчики виконали пісню «Многая літа» у два голоси. Після цього були поздоровлення від вдячних батьків маленьких артистів. Це вітала отця із ювілеєм дитяча християнська студія «Сто талантів», що зовсім недавно почала діяти при парафіяльній благодійній організації «Карітас-Броди». До вітань приєднався музичний гурт «Знамення» - талановиті молоді дівчата, що на високому професійному рівні виконали кілька пісень під інструментальний супровід. У студії «Сто талантів» дітки в невимушеній та комфортній атмосфері під наглядом педагогів-психологів проводять свій вільний час, спілкуються, розвиваються інтелектуально та духовно. Організовані працівниками студії гуртки дають можливість проявитись талантам та здібностям нашого підростаючого покоління. Надіємось, що на Різдвяні свята нас ще не раз порадують вихованці студії «Сто талантів». Адже зимою, коли холодно, падає сніг і сонце таке скупе на життєдайне проміння, святий Миколай та маленький Ісус на руках у Матінки Божої так прагнуть, щоб християнський люд возвеселився, відчуваючи постійну любов від Всевишнього!

Наталя Кондратенко,

керівник проекту "Соціальна та психологічна