На Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня 2010 року, був створений християнський ансамбль «Знамення». В гурті співають чотири молоді парафіянки Анастасія Попеско, Марта Пишна, Софія Грицаїшин, Вікторія Пишна. Всі учасниці співають в церковному дитячому хорі «Дзвін». Ідея створення християнського ансамблю зародилася в о.Ярослава Царика на Йорданські свята, коли дівчата разом з ним відвідували християнські парафіяльні родини з Йорданською водою.

Вже під час Великого Посту гурт «Знамення» співав Хресну дорогу для Марійської дружини, а також приймав участь у духовному вечорі «Через хрест до Воскресіння», що відбувся в Народному домі м.Броди, за участю народного художньо-просвітницького колективу.

Ансамбль запрошують молоді парафіяльні християнські родини на Святу Тайну Хрещення.

В травні 2010 року ансамбль «Знамення» приймав участь у вечорі памяті Марічки Черкас у педколеджі.

4 червня 2010 року у парафії святих верховних апостолів Петра і Павла м.Соснівка християнський ансамбль «Знамення» приймав участь у відкритті виставки «До Світла Воскресіння крізь терни катакомб», яку підготував Інститут Історії Церкви до 20-ї річниці виходу УГКЦ з підпілля та її офіційної  легалізації.

23 липня 2010 року співали духовні пісні на відкритті етнофестивалю «Підкамінь-2010».

В листопаді 2010 року, з нагоди 15-ліття священичого служіння у храмі Воздвиження Чесного Хреста, 20-ліття подружнього життя з їмостю Галиною, та дня народження ансамбль вітав о.Ярослава Царика новою піснею «Молитва до Матері Божої».

Дівчата пишуть власні духовні композиції, які виконують у храмі, на різних святкуваннях. Їхні пісні про любов до Бога, до людей, про непростий життєвий вибір, особливо, якщо ти – молодий і небайдужий серцем. Тексти пишуть Настя Попеско, Софія Грицаїшин, а музику – Марта Пишна. У доробку дівчат 8 власних пісень:

«Церковні дзвони» сл. о. Я. Царика, муз. М. Пишна.;

«Ти прийди до храму вранці» сл. і муз. А. Попеско;

«Коли тобі боляче» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Світле майбуття» сл. С. Грицаїшин, муз. М. Пишна;

«Він захистить» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Отча рука» сл. і муз. А. Попеско;

«Очі вгору підійми» сл. А. Попеско, муз. М. Пишна;

«Молитва до Матері Божої» сл. С. Грицаїшин, муз. М. Пишна.

Духовним наставником ансамблю є о.Ярослав Царик.