Дарунок від парафіян церкви Чесного Хреста для парафії УГКЦ м. Радивилова

27 березня 2011 року на Хрестопоклінну неділю о.Ярослав Царик, настоятель храму, разом із парафіянами Воздвиження Чесного Хреста м.Броди відвідали парафію Святого Преображення Господнього в м.Радивилів, що належить до Луцького екзархату УГКЦ. Парафія тільки формується і потрібна допомога. За ініціативою сестриць храму Чесного Хреста Ярослави Зарешнюк, Іванни Підгірної та Надії Тереховської 18 парафіян нашої спільноти пожертвували церковні священні ризи, килим, вишиті рушники і дві ікони. Святу Літургію відслужили о.Ярослав Царик та о.Володимир Лещишин, настоятель місцевої парафії. Співав ансамбль парафії Чесного Хреста «Християнський схід» під орудою Світлани Панчишин. По закінченні богослужіння отці освятили священні ризи та ікони. Від парафіян церкви Чесного Хреста слово мала Антоніна Шах – заступник головної сестриці та о.Ярослав Царик. Настоятель парафії св. Преображення о.Володимир Лещишин подякував за пожертву парафіянам храму Чесного Хреста, сказавши: «Ми молились за Вас жертводавці, що підтримуєте нашу молоду спільноту. Хай Господь благословить Вас».

Жертводавці, які склали пожертви на священні церковні ризи, ікони та ін:

• Хороший Василь з дружиною Люсею
  • Зарешнюк Ярослава
  • Підгірна Іванна
  • Тереховська Надія
  • Залєщук Михайло
  • Романич Ольга
  • Халімон Микола
  • Свиріпа Степан
  • Гавришків Люба
  • Ковальчук Люба
  • Онук Марія
  • Федорович Люба
  • Байсарович Галина
  • Чайковська Ольга
  • Галиш володимира,
  • Хміляр Емілія
  • Дмитрущак Оксана.

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Аскольдова Могила - УГКЦ
  • квітня, 2010