о.Степан Макар29 березня, під час зборів священиків Бродівського деканату, протосинкел єпархії, о. Володимир Коткевич, представив нового декана Бродівського о. Степана Макара, який замінив о. Миколу Мазурчака. Новий отець декан подякував усім попередникам (о. Я. Царику, о. П. Чаплюку та о. М. Мазурчуку) і поросив їхньої підтримки. Бродівський деканат нараховує 35 парафій в яких душпастирюють 22 священики.

о. Степан Макар народився 10 лютого 1974 р. у с. Шнирів, Бродівського району, Львівської області. У 1981 – 1991 рр. навчався в місцевій середній школі, а після її закінчення вступив на навчання до Одеської духовної семінарії, відтак продовжив вивчати теологію в Івано-Франківській теологічній академії.

Рукоположений на священика 16 липня 1994 року. В 1997 році з благословення єпископа Михаїла Колтуна, Екзарха Києво-Вишгородського, розпочав душпастирську працю в с. Зміївка, Береславського району та смт. Лазурне, Скадовського району, Херсонської області.
22 липня 2004 р. єпископ Василь Івасюк, Екзарх Одесько-Кримський, призначив о. Степана протопресвітером Миколаївсько-Херсонським, а 9 травня 2005 р. – протопресвітером Херсонським.

З 15 грудня 2009 р. о. Степан є адміністратором парафії блаженного Миколая Чарнецького і 25 мучеників в с. Підгірці, Бродівського деканату.

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Аскольдова Могила - УГКЦ
  • квітня, 2010