7 квітня 2011 року на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці християнському ансамблю «Знамення» виповнився 1 рік. Саме з нагоди святкування своєї першої річниці гурт «Знамення», а це - Попеско Анастасія, Пишна Марта, Грицаїшин Софія, Пишна Віка і дві молоді парафіянки Пелех Софія та Невпорана Софія разом з настоятелем о. Ярославом Цариком відвідали з Хресною Дорогою парафію Божого Провидіння отців оріоністів у Львові.

Хреста Дорога розпочалася о 19.00 після Святої Літургії в каплиці Святого Луїджі Оріоне. Спочатку мав слово до парафіян о. Еджідіо Мантанарі – настоятель парафії Божого Провидіння. Хресну дорогу вів о.Ярослав Царик, якому допомагали Софія Пелех та Невпорана Софія. Кожне розважання супроводжувалося співом страсних пісень у виконанні гурту «Знамення». Священики і парафіяни з вдячністю прийняли гостей з Бродів. Після Хресної дороги о. Ярослав виголосив проповідь про безмежну Божу любов Господа Ісуса Христа до людей. Потім отці Еджідіо Мантанарі і Дон Морено Капелан висловили щиру подяку отцеві Ярославу і гурту «Знамення» за цю чудову годину спільної молитви у парафії Божого Провидіння.

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Аскольдова Могила - УГКЦ
  • квітня, 2010