10 квітня 2011 року після другої Святої Літургії о. Ярослав Царик представив парафії Чесного Хреста бродівчанку, уродженку Великих Фільварків, поетесу, лауреата премії ім. Лесі Українки, парафіянку церкви Всіх святих українського народу м. Любар Житомирської області п. Ярославу Павлюк. Пані Ярослава також – учасниця конгресу мирян східних областей України, який відбувся в кінці листопада минулого року.

Вельмишановна гостя розповіла історію створення і розвитку Любарської парафії Житомирського просвітеріату. У цій парафії працює о. Степан Вавричин - випускник Івано-Франківської Духовної Академії, висвячений Владикою Йосипом Міляном.

Зі слів пані Ярослави ми дізналися й про те, що громада м. Любар орендує приміщення в райспоживспілці, яке було вкрай занедбане. Члени громади разом зі священиками самотужки очистили кімнату, зробили ремонт. Спільно були придбані необхідні речі для каплиці. На закінчення свого виступу гостя зачитала власного вірша «Чудо Господньої ласки».

О, Боже, Ти так захотів,

На те Твоя свята воля,

Щоб там це будяччя росло,

Колос наливавсь серед поля.

Стою на молитві - і сльози в очах,

Це ж чудо Господньої ласки –

До нас повернувся рідний обряд

І радість пройме мене наскрізь.

І не покидає бажання одне

І душу в покорі тривожить:

Не прагну для себе похвал від людей

А слави Твоєї, мій Боже!

На сам кінець о. Ярослав звернувся до парафіян із запитом про допомогу парафії Всіх святих українського народу м. Любар Житомирської області. Парафіяни схвально відгукнулися на  прохання священика.

Вам подобається новий дизайн парафільного сайту?

Про рух "Подружні зустрічі"
Аскольдова Могила - УГКЦ
  • квітня, 2010