24 жовтня в соціальному центрі  БФ «Карітас» - Броди парафії Чесного Животворящого Хреста відбулося справжнє свято. Ми відзначали і підводили підсумки першого року діяльності проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів», що функціонує з 1.10.10р.

Привітати соціальний центр із першим роком діяльності прийшли діти цільової категорії, а також партнери та друзі, що допомагають працівникам проекту покращувати життя їх підопічних.

Весь минулий рік був сповнений дуже важливими  подіями для проекту. Всі вони були новими та дуже відповідальними. Важливість проведеної роботи полягає в тому, що на даний час в Україні ніхто не займається підтримкою дітей трудових мігрантів.

Святковий настрій усім присутнім забезпечили учасники хореографічного колективу , що функціонує в рамках проекту під керівництвом волонтера Марії Підлужної.

По закінченні свята усі діти отримали солодкі подарунки – шоколад «Мілка», що був люб’язно наданий Бродівському БФ «Карітас» Київським міським благодійним фондом «Фудбенк».

Другий рік діяльності проекту розпочався хорошим настроєм, сповнений ентузіазму та нових ідей.

 
Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Терко
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 377 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon