Працівники та волонтери проекту "Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів", учасники студії "Сто талантів" та члени Української Молоді - Христові парафії Чесного Животворящого Хреста м. Бродів щиро вітають свого духовного вчителя, настоятеля храму отця Ярослава Царика з днем уродин.

Всечесний отче Ярославе!

Глибока віра, відкритість, працьовитість і жертовність - це ті головні риси, якими Господь наділив Вас, і які є головною рушійною силою у Вашому житті.

Вашу мудрість знаєм ми,

Цінимо Ваш досвід,

Шана в Вас поміж людьми

І поваги досить.

У цей святковий осінній день зичимо Вам міцного здоров'я, радості і миру  у серці, твердості у вірі, ревності у любові,  щедрих Божих Благословень та опіки Божої Матері! Дякуємо Вам за теплоту, турботу  і любов. Хай зерна цієї любові, що ви посіяли в наших молодих серцях, проростатимуть плодами милосердя і добра на Славу Божу і Вам на радість.

Хай Бог Вам допомагає втілювати в життя всі Ваші задуми!