Зранку 28 грудня 2011р. в храмі Воздвиження Чесного Хреста настоятель храму о. Ярослав Царик відслужив подячний молебен до Пресвятої Богородиці. Подячна відправа служилась для працівників відділу освіти. Співав хор під керівництвом дяка Миколи Самуляка.

Освітяни на чолі зі своїм керівником Володимиром  Івахом  спільно дякували Богу за рік, який минає, випрошували здоров’я та довголіття, порозуміння з колегами по роботі, злагоди, любові та сімейного затишку.

Отець Ярослав Царик привітав усіх присутніх з прийдешнім Новим 2012 роком та Різдвом Христовим. Побажав усім, щоб Новий рік був кращим, ніж Старий, щоб ці свята принесли в кожну хату радість та хороший настрій, щоб у кожній людській душі панував спокій, мир та любов.