23 березня 2012 року вчителі та учні Бродівської гімназії зібрались в храмі Воздвиження Чесного Хреста на Хресній дорозі. Перед початком Хресного ходу о.Ярослав Царик виголосив промову про сенс  і значення Хресної дороги для кожної людини. Після цього гімназисти: Маргарита Горопаха, Марта Базар, Роман Погребельний, Софія і Ліля Обушинські розпочали читання  хресних стацій.

Читаючи стації, кожний із присутніх у церкві згадав себе, свої гріхи, які чинить кожного дня. Хресна дорога нагадує, що ми завжди маємо прощення в Бога. Впродовж усієї Хресної дороги линув ніжний молитовний спів учениць Бродівської гімназії : Ковальчук Ольга, Ткачук Наталя, Котельницька Ірина, Лаврін Вікторія, Лисик Наталя, Козак Анастасія, Ливинюк Сніжана, Мазурки Таня і Віта, Чава Марта, Сененко Анастасія, Буньковсьої Ольга.

Хресна дорога закінчилась промовою отців Ярослава Царика і Тараса Дзьоби та учнів : Маргарити Горопахи  і Марти Базар, які читали стації. У серцях гімназистів розгорівся вогонь Божої любові. Кожний присутній  в храмі пообіцяв, перш за все, собі, що ще прийде до церкви, щоб знову відчути Господню любов через Хресну дорогу.