До  200-річчя  з Дня народження  Великого Кобзаря  Т.Г.Шевченка  у  Червоноградській філії Львівського музею історії релігії 19 жовтня  по 01 грудня  2014 року презентувалась  виставка «Тарас Шевченко – художник. Погляд з ХХІ століття».  Ідея  виставки  ця  співпраця комісії мирян Сокальсько-Жовківської  єпархії УГКЦ та Бродівського педагогічного коледжу імені о.Маркіяна Шашкевича. Вона презентує Т.Г. Шевченка як прекрасного українського художника і гравера.

На виставці представлено понад 70 робіт студентів других, третіх та четвертих курсів Бродівського педагогічного коледжу ім. Маркіяна Шашкевича. Твори виконані за ескізами картин Тараса Шевченка у різних техніках: вишиття хрестиком та бісером; яворівське, контурне, геометричне і контурне сюжетне, тригранно-виїмкове різьблення; плоске і об’ємне випалювання.

Виставку представили її куратор та викладач декоративно-прикладного мистецтва коледжу Ігор Ошурко, завідувач відділом «Технологічна освіта» Богдан Кривошина та заступник директора з виховної роботи Ніна Кравчук. На урочистостях які відбулись 19 жовтня 2014 року  виступив настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста у м. Бродах, голова мирянського руху Сокальсько-Жовківської єпархії о. Ярослав Царик, який і посприяв її експонуванню у Червонограді.На святі презентації було багато людей від міської влади, інтелігенції  ,парафіян та молоді.

Від імені міської влади м. Червонограда гостей вітав та  дякував за прекрасні роботи начальник відділу культури Володимир Гуменюк, а від духовенства – священик церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України УГКЦ о. Михайло Микита. Окрасою презентації стали духовні пісні та пісні на вірші Тараса Григоровича Шевченка у виконанні камерного парафіяльного хору церкви Пресвятої Богородицi Владичицi України (регент – Наталія Зіньків).За час перебування виставки у Червонограді її відвідало 733 особи з них дорослі, діти ,школярі та студенти. 

Додати коментарОновити

casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon