Кожного року в послідню неділю вересня відзначається міжнародний день глухих. В 2014 році цей день припав на 28 вересня. Саме цього дня у актовому залі Бродівського Центру культури і дозвілля глухих відзначили це свято. В програмі свята були концертні номера і сцени, які приготували діти Підкамінської школи-інтернат та молодь і дорослі члени товариства глухих.

Також було показано виставку робіт Бродівського ЦКіД УТОГ, та дітей які навчаються в школі для глухих у Підкамені. На запрошення директора центру Тетяни Владики на свято прибули настоятель храму Чесного Хреста м.Броди отець Ярослав Царик та члени спільноти святого Вінкентія, що діє при храмі. В своєму слові о.Ярослав привітав глухих і слабочуючих Бродівського ЦКіД УТОГ з міжнародним Днем глухих і вручив для бібліотеки центру  духовну літературу. Він сказав, що важливо відновити богослужіння для глухих у храмі Чесного Хреста, з сурдопереводом, як було 15 років тому, та започаткувати співпрацю УКіД УТОГ зі спільнотою святого Вінкентія, що діє при парафії. Першим таким кроком стало створення футбольного клубу для глухих Явір.