Напередодні свята святого Миколая 17 грудня 2014 року до храму Воздвиження Чесного Хреста завітали діти випускники дошкільних установ із своїми вихователями. Їх вітав у храмі о.Андрій Семенюк ,та катехит парафії Чесного Хреста Вероніка Іжевська. Отець Андрій розповів дітям про святого Миколая,як про чудотворця, та наголосив, щоб діточки молилися до цього небесного покровителя. Священик разом із діточками вихователями і катехитом  Веронікою Іжевською, яка готує їх всіх  до урочистого Св. Причатся молилися до святого Миколая, щоби він випросив у Господа Ісуса Христа благословення усім дітям України, особливо тим які втратили своїх батьків на Майдані та на війні. На цю урочистість прибув святий Миколай. А його помічником став парафіяльний благодійний фонд «Карітас-Броди», від якого святий Миколай роздав солодощі та теплі рукавички і шарфики. До однієї із випускних груп у дошкільній установі № 8  м.Броди завітала волонтер фонду катехит  Вероніка Іжевська із цими подарунками від святого Миколая.