18 грудня 2014 року у Бродах вже традиційно відбулося святкування Дня Святого Миколая, організоване та проведене парафіяльним БФ «Карітас»-Броди за участю і підтримкою ресторану «Шалена Шкварка» .У святковій події  взяли участь більше як 90 дітей , а це  діти з малозабезпечених сімей міста, родин бійців АТО та вимушених переселенців зі сходу України та діти парафіяльних сімей..Саме для дітей  з родин бійців АТО  керівники «Шаленої Шкварки» зробили свято безкоштовним, а для дітей з родин переселенців знижка становила 50 відсотків.

Головною метою заходу цьогоріч  було не на словах, а конкретними вчинками об’єднати мешканців зі Сходу і Заходу України і , незважаючи на складну ситуацію, що склалась у нашій державі, подарувати дітям справжнє свято – з казкою, подарунками, та морем позитивних емоцій.

«У сучасних реаліях традиційне святкування таких знайомих з дитинства Різдвяних та новорічних свят, сьогодні набувають особливого сенсу. – говорить організатор свята  директор парафіяльного  Карітасу .

о. Я Царик, -  Для багатьох наших краян ці святкові дні вимушено  проходять далеко від дому, сім’ї, рідних та друзів. Водночас рідні та близькі воїнів АТО не можуть позбутися тривоги та переживання за здоров’я та життя своїх синів, чоловіків, батьків, які зараз на передовій. Тому взаємна підтримка наразі є дуже актуальною, а можливість відволіктися від щоденних тривог дуже важливою для всіх –  і дорослих і дітей.»

Свято пройшло в прекрасній атмосфері в місцевому ресторані «Шалена Шкварка». Спершу діти познайомились з історією свята, яку розповів їм отець Ярослав Царик. Малюки уважно й зацікавлено слухали розповідь про Святого Миколая й про те, як треба себе поводити, аби отримати під подушку подарунок, а не різку. Опісля розповіді чудові актори місцевого будинку культури повели дітей у справжню Різдвяну казку. Дітвора вдосталь награлася в усілякі ігри та проявила себе в інтелектуальних конкурсах. А по завершенню свята на всіх чекали частування та солодкі подарунки!-які приготував для них Святий Миколай .Приємно було бачити радість дітей ,які отримали чудове свято від благодійного фонду «Карітас-Броди» .

«Ми дуже щасливі,-говорить Галина Труфанова ,- тренер і викладач християнської студії «Сто талантів» ,що ми спільними зусиллями змогли принести радість дітям. Дуже вдячні усім, хто долучився до організації та проведення заходу.  Кожна дитяча усмішка залишила тепло в наших серцях, а  Святий Миколай заохотив дітей відповідати добром на добро і, дивлячись у ці усміхнені обличчя з сяючими оченятами та радісними посмішками, розуміємо , що чудо у найпростіших речах!» 

Додати коментарОновити

casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon