2014 рік - Україна відзначає 100-річчя з дня створення легіону Українських Січових Стрільців. Січові Стрільці стали на боротьбу з Російською імперією. Бачимо, що історія має здатність повторюватись. Минуло 100 років і сьогодні наші добровольці, наші українські військові знову ведуть боротьбу проти окупанта. З нагоди цієї події за ініціативою парафіянки храму Марії Гончарик та за запрошенням міського голови Анатолія Белея і парафії Чесного Хреста у м. Броди приїхав Галицький Академічний Камерний хор, дерегентом якого є Василь Яциняк, народний артист України. В хорі співає більше як 40 людей. Саме за участю цього хору 21 грудня 2014 року в храмі Чесного Хреста о. Ярослав Царик служив Святу Літургію. «Можна було відчути прекрасну духовну атмосферу в храмі, в якому було легко молитися під чудовий хоровий спів» - сказала парафіянка храму Леся Казмірчук. Після Служби Божої хористи під спів колядки вийшли до людей, щоб дати концерт, присвячений століттю січового стрілецтва. В програмі виступу хору звучали духовні і патріотичні твори стрілецької доби. Під час концерту виступали Марія Гончарик, яка вже понад 4 роки співає у цьому хорі, Люба Белей – заступник слугині спільноти «Матері в молитві», регент хору Василь Яцинюк та о. Ярослав Царик, який у своєму слові поєднав дві події: стрілецтва і майдану. Завершальним акордом концерту була пісня «Пливе кача» присвячена Небесній Сотні, соло в якій виконув наш колишній парафіянин Сергій Немерко. Священик Ярослав Царик від усіх парафіян храму подякував хористам за молитву та прекрасний концерт.