Різдво Христове –це особливе свято для християн. В Україні  з давніх-давен існує чудова традиція прославляти народженого Христа. Від хати до хати ходять колядники і віншують господарів, які на знак вдячності обдарувують їх дарунками.

Вже другий рік поспіль  у  парафії Воздвиження Чесного Хреста  м. Броди керівник  Марійської дружини, їмость Тетяна Семенюк організовує дорослий  Різдвяний вертеп. 8 січня, на свято Собор Пресвятої Богородиці, його учасники відвідали оселі парафіян храму  і у кожній домівці дарували   різдвяну виставу, бажаючи благополуччя та добробуту родинам, а також миру на нашій рідній землі.

Різдвяну пожертву парафіян у сумі 2600 грн.  учасники вертепу передали на потреби для воїнів, які захищають цілісність України в зоні АТО.