14 лютого 2015року  в храмі  Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього м.Броди   втретє відбувся дитячий конкурс «Свічка серця», в якому взяли участь діти віком від 5 до 13 років. Організаторами конкурсу стали настоятель храму о.Ярослав Царик   голова  комісії  мирян Сокальсько-Жовківської єпархії  УГКЦ, парафіяльний   благодійний фонд “Карітас»-Броди, а партнерами - газета «Голос відродження» та ТРК «Броди». Розпочався конкурс спільною молитвою за мир в Україні, за поранених земляків та за військових, які захищають нашу державу у зоні АТО. Свої роботи створили і принесли до храму більше 60 дівчаток і хлопчиків.  Журі на чолі з директором районної бібліотеки  Вірою Соловій нелегко було визначити кращих. Кожна  робота вартувала  уваги, адже, створюючи композиції зі свічок, діти вкладали у них душу. Обираючи  композиції , члени журі не знали, хто їх автори.  Кращих визначали у 6 номінаціях. Переможцями у номінаціях “Світло свічки - світло надії” стала Наталя Гайдук (композиція «Вогник надії»), “Світло свічки - світло миру” - Михайлина Бортник (композиця “Боже, великий єдиний, нам Україну храни”), “Світло свічки - благодать Господня” - Дзвінка Панькевич (композиція “Молитва за Україну”), “Світло свічки - оберіг родини” - Назар Цимбалюк (композиція «Свічка для Ісуса»), “Світло свічки - зустріч весни” – Вадим Гай (композиція «Зустріч весни»), “Світло свічки - надія на перемогу” –Данило і Владислав Труфанови (композиція «Героям слава»). Окрім цього журі визначили роботи, що заслуговують на особливу увагу, а саме, «Свічка щастя», «Боже Україну храни», «Господи, помилуй Україну. Жертвам війни», «Пам’яті загиблих», «Переможна свічка України», «Горить, як свіча, Україна, а мати все чекає сина». Кращі композиції були відзначені подарунками. Всі учасники конкурсу отримали на згадку книги та побували на чаюванні із солодощами у кафе «Фієста», а потім подивилися фільм у кінотеатрі,який підготував о.Тарас Дзьоба  священик  парафії Чесного Хреста. Спонсорами конкурсу були дитяче кафе «Нафаня», магазин «Автомотовело», Бродівська пекарня «Колосок», церковна крамниця «Лампада» та благодійний фонд «Карітас»-Броди.