ЄДНАЛИСЯ З МАЙДАНІВСЬКИМ НАРОДОММинув рік, як дзвони Свят-Михайлівського собору у Києві розірвали ніч тривожним голосом біди, коли у скорботі здригнулася земля й люди, і на крилах ангелів полинули у безсмертя душі героїв Небесної Сотні. Нині усі сходяться на тому, що Майдан усьому світові заявив про Україну як про державу. Тому саме Майдан є спалахом патріотизму і героїзму, національної свідомості і гідності. Єдналися з майданівським народом і парафія Воздвиження Чесного Животворящого Хреста та благодійна організація «Карітас»-Броди. Саме про це 10 лютого 2015 року йшла мова на зустрічі вірних парафії, працівників і волонтерів харитативної служби та учасників Майдану, що відбулася у читальній залі Центральної районної бібліотеки м.Броди з нагоди річниці Майдану. Ініціатива зустрічі належить о.Ярославу Царику, настоятелю храму і керівнику благодійної організації «Карітас»-Броди.

Благословляючи цю зустріч, о.Ярослав привітав усіх, хто прийшов скласти шану героям Небесної Сотні, тим, хто переніс хвилі страждань і терпінь й приклався до змін в Україні, хто нині продовжує справу Майдану, захищаючи східні рубежі нашої держави.

Ведуча зустрічі, працівник бібліотеки Надія Степура розповіла про буремні майданівські дні, про українських патріотів, які, озброєні тільки власною гідністю,  змінювали своє життя і життя держави.

Отець Ярослав Царик розповів, чим конкретно долучилися благодійний фонд «Карітас»-Броди, парафія Воздвиження Чесного Хреста, спільнота св. Вікентія, а також парафіяльна родина Хороших.– це допомога 15 пораненим майданівцям з Бродівського і Буського районів. Працівники благодійної організації зустрічалися з цими майданівцями, вивчали умови їх життя і потреби. На основі цього було виділено кошти не тільки на лікування пораненим, а й на придбання меблів, побутової техніки, тобто речей, які були вкрай необхідні їх сім’ям. Усі ці витрати склали 110 тисяч грн.ЄДНАЛИСЯ З МАЙДАНІВСЬКИМ НАРОДОМ

На цю зустріч були запрошені поранені майданівці Бродівського і Буського районів. Усіх присутніх до глибини душі вразили слова пораненого майданівця Юрія Матерецького з с.Дітківці Бродівського району. Коли його запросили до слова, хлопець сказав:

– Мені важко говорити, бо Майдан – це вічна болюча рана. І не тільки в тілі, а й у душі, бо, незважаючи на те, що лікарі буквально склали ногу заново і лікування ще триває, я не шкодую, що був на Майдані. І якби мав здоров’я, то приєднався б до товаришів, які нині відстоюють ідеали Майдану на сході України.

Він також подякував о.Ярославу Царику і благодійній організації «Карітас»-Броди за матеріальну, духовну і моральну підтримку та допомогу. Своїми спогадами про перебування на Майдані поділилася  Тетяна Лісковецька, член координаційної ради з організації допомоги учасникам АТО. Вона, зокрема, підкреслила, що Майдан нині перемістився на схід України.

Учасники зустрічі переглянули фільм про трагічні події на Майдані, які відбувалися рік тому. Дяк із парафії св.Миколая c.Суховоля Підкаменецького деканату Михайло Добрянський виконав власні пісні, присвячені героїзму майданівців і Небесної Сотні.

Отець Ярослав Царик у своєму завершальному слові наголосив, що він, як священик, парафіяльна та благодійна спільноти хочуть подякувати кожному майданівцю, який серце, здоров’я, а нерідко й життя віддавав за Україну, і тим, хто нині на сході нашої держави продовжує справу Майдану - захищає Батьківщину. Він розповів про новий проект соціального служіння БФ «Карітас»-Броди - «Наставництво для дітей героїв АТО», чиї батьки загинули на війні, за співучасті хресних батьків і волонтерів парафії Чесного Хреста м.Броди.

ЄДНАЛИСЯ З МАЙДАНІВСЬКИМ НАРОДОМ

 

Додати коментарОновити

casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon