Молитва переселенців за мир в Україні перед Крехівською БогородицеюУ храмі Чесного Хреста м.Броди  перебувала чудотворна ікона Матері Божої з Крехівського монастиря чину святого Василія Великого .

Під час перебування ікони проводились великопісні ре -колекції на тему «Уповаю на Тебе Богородице», які проводив ієромонах Артемій Новіцький, ЧСВВ. В програмі реколекцій відбулася молитовна зустріч з вимушеними переселенцями із тимчасово окупованих територій України, якими опікується парафіяльна організація «Карітас»-Броди храму Чесного Хреста.

Відслужили молебен  перед чудотворною іконою Матері Божої ієромонах Артемій Новіцький та настоятель храму о.Ярослав Царик. У своїх проханнях священики просили Богородицю про мир для України та її народу.

Також кожний, хто був у храмі із переселенців, міг виголосити прохання до Божої Матері про свої насущні проблеми родини і всі разом за кожним проханням промовляли «Богородице Діво». Зворушені до сліз люди, що покинули свої домівки, щиро молились до Богородиці про закінчення війни, про повернення до своїх домівок.

Щиро дякували церкві і парафіяльній організації «Карітас»-Броди за матеріальну допомогу. А це - гуманітарна допомога, продуктові пайки. Завдяки «Карітас»-Броди 5 дітей із сімей переселенців побували в Австрії на Різдвяні свята. Основною допомогою для переселенців від «Карітас»-Броди є фінансова допомога в розмірі 420 гривень на кожну особу в місяць, крім чоловіків працездатного віку. Таких людей, якими опікується «Карітас»-Броди, є 96 осіб, а працює цей проект з листопада 2014 року. Закінчилась молитовна зустріч церковним гімном «Боже Великий Єдиний». 

 

 

 

Додати коментар



Оновити

casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon