В парафії Чесного Хреста пройшли майстер-класи по розписанню писанокВ  християнськвй   студії «Сто талантів» благодійної  організації «Карітас-Броди» парафії Чесного Хреста м.Броди пройшли майстер-класи  по писанкарству .

Благословив  ці заходи о.Ярослав Царик –настоятель парафії  .

В  перший день 08.04.2015року майстер –клас  проводила  вчитель  гімназії імені  Івана Труша  , парафіянка храму  Престятої  Трійці  м.Броди    Галина  Шнайдрук, яка  розказала  дітям  студії  про  історію написання писанок в Україні  і техніку  писанкарства.

Під  її керівництвом  та допомогою  педагогів студії «Сто талантів» Люби Сітки, Галини Труфанової та Люби Коваль  діти радо приймали участь  у розписанні писанок. Вперше  приймали участь у розписанні писанок діти з родин переселенців зі сходу України, які були  дуже активні .

09 квітня майстер -клас  проводила Ярина Сітка студентка коледжу декоративно-прикладового мистецтва ім.Івана Труша парафіянка храму Чесного Хреста м.Броди. Майстер-клас проводився для дітей парафії та вікентійської молоді  за участю  членів  спільноти св.Вінкентія Галини Царик, Люсі Хорошої, Марії Онук, Мирослави Островської та Христини Іляш.  Члени спільноти  св.Вінкентія   писанки  дітей   разом із пасками,  які пожертвувала  Бродівська пекарня «Колосок», передали  для  одиноких  потребуючих  людей, а також  для хворих  хірургічного відділення  Бродівської лікарні та глухих.  А пасхальні дарунки, які збирали підчас освячення в храмі Чесного Хреста  передали для військовослужбовців.