«Приклад активного служіння мирян в УГКЦ» саме під такою темою 6 вересня 2015 року одразу в двох парафіях Бродівського деканату (Воздвиження Чесного Хреста, м.Броди та Священномученика Миколая Чарнецького, с.Підгірці) відбулася зустріч-дискусія мирян з пані Іриною Ґаладза, директором єпархіяльного катехитичного ресурсного центру в Торонто (Канада).

Метою зустрічі став обмін досвідом активного служіння мирян. Зокрема було представлено невимушену катехизацію в часі утрені та вечірні, практику співу цілої Церкви, а не тільки хору, яку практикує парафія Святого Пророка Іллі, Brampton (Канада).

Цікавим був і досвід Церкви в Канаді, щодо практики після літургійного Агапе. Адже в такий спосіб після богослужінь вірні мають нагоду за чашкою чаю чи кави поспілкуватися з душпастирем на актуальні для них теми.

Також п.Ірині було представлено працю яка відбувається на вищезгаданих парафіях в Бродівському деканаті, зокрема у сфері молодіжних таборів, екологічних заходів, а також соціальних проектів.

Обопільно корисною та цікавою виявилася зустріч, яка стала початком спілкування та обміну досвідом між парафіями.