З благословення Сокальсько-Жовківського єпископа Михаїла Колтуна, 6 лютого проведено різдвяний фестиваль «Хори ангельські співають» за участю молодіжних і дитячих хорів та ансамблів з різних парафій єпархії.

Організатор цього прекрасного дійства – голова катехитичної комісії Сокальсько-Жовківської єпархії отець Михайло Микита.

Цього року захід відбувся у Бродах у храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, який владика Михаїл Колтун проголосив храмом Божого милосердя.

Дійство розпочалося з молитви. Настоятель храму о. Ярослав Царик зауважив, що колядою ми возвеличуємо Христа, стаємо ближчими один до одного, єднаємося в одну велику родину.

На фестивалі були присутні: народний аматорський ансамбль «Гармонія душі» (м. Броди, храм Воздвиження Чесного Животворящого Хреста), вокальна група катехитичної школи св. Івана-Павла ІІ з с. Лопатина, дитячий хор з смт Підкамінь (храм Успення Пресвятої Богородиці), молодіжний хор з с. Соснівка (храм апп. Петра і Павла), дитячий хор з м. Жовква (храм Серця Христового), вокальна група катехитичної школи Матері Божої Неустанної помочі (м. Броди, храм Собору Пресвятої Богородиці і святої Теклі), молодіжний хор «Алатея (м. Червоноград, храм св. Юрія), дитячий хор з с. Підгірці (храм бл. Миколая Чарнецького і двадцяти п’яти співмучеників), вокальний гурт катехитичної школи (м. Кам’янка-Бузька, храм св. Миколая), молодіжний хор з м. Червонограду (храм Пресвятої Богородиці Владичиці України), дитячий хор «Дзвін» (м. Броди, храм Воздвиження Чесного Животворящого Хреста), молодіжний хор і ансамбль бандуристів з м. Червонограду (храм св. Йосафата).

У храмі панувала неабияка атмосфера. Пречудові голоси вокалістів, різноманітні вишиванки, костюми, плаття, віночки, хустки. Ще досі не виходять з голови слова колядки «Пахне кутею, пахне узваром, Пахне грибами, воском свічок… Нині ж бо нині родиться Бог». Маючи таких дітей, молодь, нас чекає велике майбутнє.

Завершуючи дійство, о. Михайло Микита подякував колективам, що взяли участь у фестивалі, гостям, доброчинцям, о. Я. Царику та запросив учасників заходу заколядувати на центральній площі нашого міста.

Опісля настоятель парафії закликав присутніх на частування на подвір’ї храму Воздвиження Чесного Животворящого Хреста.

Повідомила О. АВРАМИШИНА.

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dija/komis/2037-festyval-khory-anhelski-spivaiut-u-brodakh

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon