За доброю традицією в Хрестопоклінну неділю жителі міста Броди жертвують Хресну дорогу за мир та спокій в Україні. Ходу організував Бродівський деканат УГКЦ, в якій взяли участь мешканці та майже всі церкви міста. Мета цього духовного заходу – об’єднання, духовне піднесення паломників та спільна молитва за мир та добробут у державі.

Цього року у Хресній дорозі взяли участь священики Української Греко-Католицької Церкви Бродівського деканату, представники районної та міської влади, студенти, молодь та бродівчани доброї волі.

Розпочалася Хресна хода символічно зі скверу імені Героїв Майдану, біля пам’ятника Небесної сотні. Перед початком до присутніх звернувся бродівський декан УГКЦ о. Богдан Вихор, який розповів, що ми переживаємо Хресну дорогу, яка розпочалася разом з воєнним станом ще два роки тому. Оскільки цей рік, який називаємо теж Надзвичайним ювілейним роком, Папа присвятив Божому милосердю, Хресні стації заторкували особливі Божі благодаті, пов’язані з зціленням ран душі й тіла, поверненням до Бога, віднайденням Джерела милосердя.

Хресна дорога мала тематичне спрямування – її учасники жертвували ходу за спокій та благополуччя в Україні, а до несення хреста були запрошені різні верстви населення – вчителі, лікарі, парафіяни різних Церков, а також захисники нашої Батьківщини, учасники бойових дій у зоні АТО. Крім цього, почергово несення Хреста було доручене дітям, молоді і студентам та представникам влади.

Моління завершилося на Майдані Свободи перед пам’ятником жертв більшовицьких репресій. Священики та мешканці міста розділили спільну молитву за добру долю для українського народу.

 

Марія Вихор

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/152-2-brodivskyi/novyny-dekanatu/2126-pid-chas-khresnoi-dorohy-brodivchany-molylysia-za-ukrainu

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon