Хресна Дорога вулицями селища Лопатин

Вже кілька років поспіль, стало доброю молитовною традицією проводити Хресний хід вулицями Лопатина. Цього року у Хрестопоклінну неділю вірні знову мали можливість роздумати над Хресним шляхом нашого Спасителя.

Хресний хід розпочався від храму Успіння Пресвятої Богродиці (УГКЦ) та завершився у костелі Небовзяття Діви Марії (РКЦ). На початку молитовних роздумів о. Василь Ждан звернувся до вірних із коротким словом: «Cьогоднішня Хресна Дорога, вулицями нашого селища, випала у неділю, яку ми почитаємо Хресне Дерево як символ нашої перемоги, наша спільна молитва завершиться у костелі, де сьогодні наші браття і сестри латинського обряду святкують неділю Божого милосердя, так нехай кожен із нас у часі спільної сьогоднішньої молитви пізнає Боже милосердя у хресті та через хрест».

Вірні, впродовж молитовної ходьби роздумували над проблемами сучасної людини, війни на сході України, молилися за військових, волонтерів, капеланів, переселенців.

В часі Хресного ходу, почергово люди несли символи мук Спасителя – хрест та терновий вінок, хресний хід, зокрема читання розважань провадила молодь та діти катехитичної школи ім. Святого Папи Івана-Павла ІІ, що діє при храмі. Спів страсних пісень та Ісусової молитви у часі ходи виконував молодіжний хор. 

Також на молитовній ходьбі були присутні священики із парафіяними сусідніх сіл: о. Назарій Дячок (с. Хмільно) о. Іван Михалюк (с. Нивиці), кс. Казимир Висоцький настоятель римо-католицької громади.

Завершився Хресний хід у костелі Небовзяття Діви Марії. До вірних звернувся довголітній парох Лопатина – о. м. Богдан Левицький, у своєму батьківському слові закликав і пригадав: « Про Боже милосердя у житті християнина, закликав щоб кожен із нас був носієм Божого милосердя, тим через кого ми можемо його пізнати. Будьмо милосердними як наш Небесний Отець».

о. Василь Ждан, сотрудник храму Успіння Пресвятої Богородиці

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/162-7-lopatynskyi/novyny-dekanatu/2131-khresna-doroha-vulytsiamy-selyshcha-lopatyn

 
casus telefon
casus telefon
film izle
telefon dinleme programı
casus telefon
casus telefon
casus telefon
telefon dinleme
casus telefon