Брати Львівської Духовної Семінарії із так званою «Місійною Хресною Дорогою» відвідали три парафії у Бродах, а саме Воздвиження Чесного Животворящого Хреста, парафію Пресвятої Богородиці – Владичиці України, а також парафію Собору Пресвятої Богородиці.

Безпосередніми організаторами та учасниками стали брати із різних єпархій Української Греко-Католицької Церкви, а саме Іван та Андрій Вихори із Сокальсько-Жовківської єпархії, чесний диякон Михайло Глов’як, брати Павло Швед, Андрій Марій, Руслан Бліхарський та Олег Олійник із Стрийської єпархії, а також Олег Нестор та Роман Воловецький із Львівської Архиєпархії.

Оскільки цей Ювілейний Рік присвячений Божому милосердю, то й значна частина розважань була побудована на роздумах про цю Божу властивість та навчала кожного присутнього, яким чином через власні діла свідчити про неї та відкриватися на дію Святого Духа, щоб стати знаряддями цього Божого милосердя та миру.

Семінаристи висловилюють щирі слова подяки для педагогічного колективу та учнів гімназії ім. ІванаТруша, котрі так численно (510 учнів) взяли участь у Хресній Дорозі, усім парафіянам та людям доброї волі, котрі не тільки виявили свою жертовність, а й молитовно єдналися у розважанні над Христовими муками. Таким чином, кожен із молільників став своєрідним місіонером Божого милосердя для місійних парафій, які в теперішній час потерпають не лише від браку фінансів, але й через переслідування та війну на Сході нашої держави.

Варто зазначити, що кожного року в часі Великого посту брати Львівської Духовної Семінарії Святого Духа активно беруть участь у акції «Місії задля місій», метою якої є спільно помолитися та зібрати кошти для проведення місійних поїздок до парафій УГКЦ, котрі знаходяться на теренах східної, південної, центральної та північної України.

Повідомив Іван Вихор

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/152-2-brodivskyi/novyny-dekanatu/2137-seminarysty-provely-misiini-khresni-dorohy-u-brodakh