15 травня в стм Олесько відбулася зустріч представників церковних братств парафій Олеського деканату з метою розгляду положень «Парафіяльного правильника».

Зустріч розпочалася Молебнем до Пресвятої Богородиці, який очолив о. Ігор Суходольський, протопресвітер Олеський.

Опісля, священики деканату та присутні представники ознайомилися з положеннями «Парафіяльного правильника».

Найперше о. Ігор розповів про завдання для нашої Церкви на сьогодні та перспективи для розвитку в контексті стратегії УГКЦ «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом», та розповів про зміст «Парафіяльного правильника» положення (створення) виборів у парафії пастирської та екомічної ради і впровадження його у життя парафії.

На закінчення зустрічі о. Ігор Суходольський подякував усім присутнім представникам церковним братств за їх жертовне парафіяльне служіння та побажав нових успіхів у праці для духовного зростання парафій та загалом для розвитку нашої УГКЦ.

Повідомляє інформаційна служба Олеського деканату

Посилання: http://www.sokaleparchy.org.ua/index.php/dekanat1/163-oleskyi/novyny-dekanatu/2198-predstavnyky-parafii-oleskoho-dekanatu-rozhlianuly-parafiialnyi-pravylnyk