У листопаді 2009 року виповнюється 10 років крамниці духовної літератури і церковних речей «Лампада», що є першим таким церковним магазином у Бродівському районі. Він відкрився у листопаді 1999 року у приміщенні Благодійного фонду «Спілка без імені» по вул.Галини Столяр. Вже 2 роки «Лампада» працює у церковному приміщенні храму Воздвиження Чесного Хреста, де знаходиться також парафіяльна служба «Карітас», тут займаються Біблійний гурток та церковний хор ім. М.Осадци.

З початку заснування крамниці «Лампада» в ній працює парафіянка храму Воздвиження Чесного Хреста Леся Халімон. Вона може дати добру пораду у виборі духовної книги дитині, юнаку чи дівчині, будь-кому, хто завітає до церковної крамниці. Тут є духовна література видавництв УГКЦ «Свічадо», «Місіонер», «Добра книжка». Є в продажу ікони, вервиці, свічі, вугілля, ладан з Унівського монастиря.

«Лампада» завжди чекає на людей, що хочуть хліба духовного. Запрошуємо вас усіх до «Лампади», де б ви могли придбати Святе Письмо чи Біблію для дітей, твори святих отців, молитовники, книги про історію Церкви, Богослужебну літературу: служебники, требники, збірку церковних пісень. Тут є книги про приготування до Святої Сповіді та Святого Причастя. Також є література про приготування до подружжя та багато іншої літератури. Крамниця працює з 10.00 год. до 17.00 год. з понеділка по п’ятницю, вихідні дні – субота, неділя та церковні свята.

Телефон: 4-20-31, моб. тел. 0961995718

 

Запрошуємо усіх до крамниці духовної літератури «Лампада»!

 

Додати коментарОновити

Пошук по сайту
Друзі сайту
Християнський сайт Кіріос
Святе Письмо онлайн
Фото
Українська молодь - Христові м.Броди
Терко
Архів сайту
  Кнопка нашого сайту

  Парафіяльний сайт м.Броди

  Розмістіть нашу кнопку у вас на сайті
  Поширюймо слово Боже!
  На сайті
  На даний момент 347 гостей на сайті
  Каталоги
  casus telefon
  casus telefon
  film izle
  telefon dinleme programı
  casus telefon
  casus telefon
  casus telefon
  telefon dinleme
  casus telefon